מספר שאלות לגבי חתולים

אוקי אז ככה יש לי חתול לבן מסוג אנגורה טורקי בבית גור בן חודשיים ככה + - והשאלות שרציתי לשאול הם
1 מה זה אומר כשמלטפים את החתול כמו בבטן וכה' הוא מתחיל להשמיע רעשים כאלה מוזרים
2 מה זה אומר כשכוש איטי בזנב כשמלטפים את החתול
3 מה אומר כשהחתול מלקק עם הלשון שלו את האצבעות שלי כמובן ולא את האצבעת שלו
4 מה הסיבה כשמלטפים את החתול הוא מנסה בכאילו לנשוך אך נותן את הכפות היידים והרגליים שלו אליי
5 לפעמים כמחזיקים את החתול בידיים או רוצים לרחוץ אותו הוא מתחיל לעשות מיאו פעמים פעם אחת או שניים

תודה רבה

dimitrygo

Active member
מנהל
1. רעשים מוזרים זה כנראה גרגור. זה אומר שהחתול נהנה.
2. כשכוש זנב איטי גם אומר שנאים לו
3. עד כמה שאני יודע לא יודעים בדיוק למה הם מלקקים אותנו. אבל מה שבטוח הוא שזה מעשי חיובי.
4. נשיכות קלות מהוות חיבה. בנוסף הוא גור וכך הוא משחק. על תאפשר לו לנשוך חזק. ובכלל עדיף לו לאפשר לו לשחק עם הידיים שלך.
5. לא ברור למה אתה מתכוון אבל אין שום סיבה לרחוץ את החתול.

גורדיאן-II

Active member
אוקי אז ככה יש לי חתול לבן מסוג אנגורה טורקי בבית גור בן חודשיים ככה + - והשאלות שרציתי לשאול הם
4 מה הסיבה כשמלטפים את החתול הוא מנסה בכאילו לנשוך אך נותן את הכפות היידים והרגליים שלו אליי
5 לפעמים כמחזיקים את החתול בידיים או רוצים לרחוץ אותו הוא מתחיל לעשות מיאו פעמים פעם אחת או שניים

תודה רבה
ברור שאתה חסר ניסיון בגידול חתולים, זה בסדר, כולם היו ככה פעם, אל תתבייש לשאול כל שאלה שתרצה לשאול.
אל תרחץ את החתול, זה לא בריא לו ולא מועיל וגם לא נעים לו, חתולים מנקים את עצמם, הם מומחים בזה.
אתה צריך לדעת הכל על אמפולות נגד פרעושים, אמפולות נגד תולעים, סירוס, איזה אוכל הוא צריך, שתיה, טיפול וטרינרי - אם משהו מכל הידע הזה חסר לך אנחנו כאן כדי לענות על השאלות שלך.

אלישבע777

Well-known member

תודה רבה
נראה לי שהחתול בסדר והוא אוהב את מה שאתה עושה. אם תשלח סרטונים, אז נדע באמת מה קורה. נדיר שחתול מלקק את הבעלים שלו. בדרך כלל גורים עושים את זה. אם הוא ימשיך בכך - נחמד ואם יפסיק אל תיעלב... היו לי גורים שליקקו והפסיקו בבגרותם. כשכוש זנב איטי, זה בסדר. כשכוש זנב מהיר זה כשהוא נסער מאוד או תוקפני. רוב החתולים מכשכשים בזנב כשמלטפים אותם בצד האחורי של הגוף, בגב או בבטן. זה סימן שהם עירניים וחוששים מליטוף מוגזם. לפעמים הם נושכים קלות, נשיכות חיבה או נשיכות אזהרה, כשמלטפים אותם בבטן או קרוב לזנב מצד הגב. אצלי כל החתולים שגידלתי, כשכשו בזנב כשליטפתי אותם קרוב לזנב, זה הראה לי שהם נהנים אבל חוששים קצת ממגע יתר. חתולים לא תמיד אוהבים כשמנדנדים להם ולא תמיד אוהבים יותר מדי ליטופים. לאט לאט, תבין את שפת הגוף של החתול שלך. יש חתולים שמתים על ליטופים וחיבוקים ויש שלא ויש באמצע.
נשיכות חיבה הן קלות והחתול והן מראות שהחתול מבקש תשומת לב. אבל גם נשיכות חיבה, יכולות להכאיב! לכן עדיף לא לתת לו לנשוך בכלל. ולמנוע ממנו נשיכות. יש חתולים שאם נשיכות חיבה אינן עוזרות לו אז הם נושכים יותר חזק!
זה הרגל רע לחתול. עדיף שהחתול לא ינשוך את היד, כי כשהוא יגדל הוא עלול לנשוך ממש חזק כמשחק. הידיים שלך אינן משחק והוא צריך ללמוד שאסור לנשוך ידיים ורגלים כבר מעכשו.
בעניין רחצה - נכון לא צריך לרחוץ חתול, אבל לדעתי - אפשר. אם מרגילים אותו בעודו צעיר, הוא יכול להתרגל למים ויש אפילו חתולים שאוהבים להשתכשך, בעיקר חתולי וואן הטורקיים, הם ממש אוהבים מים ואוהבים לשחות!!! איני יודעת אם זה החתול שלך. לחתולי וואן צבע לבן בדרך כלל ולפעמים שתי עינים בצבעים שונים. אני רחצתי את כל החתולים שלי בימים חמים מאד. לא כולם אהבו את הרחצה, אבל לא עשו בעיות . הם אהבו את הקרירות שאחרי הרחצה. אני יודעת שיש מתנגדים חריפים לרחצה פה בפורום, אבל אתה תחליט מה טוב לך ולחתול שלך. אני גם מקצצת לחתול את קצות הציפורניים, בזהירות כדי שלא יזיק לי ולרהיטים. רק את קצה הציפורן , לא יותר.

voyager2005

New member

תודה רבה
נראה לי שאני בדעת מיעוט פה - כשהחתולה שלי מתחילה לכשכש לאט בזנב, זה אומר שהיא מתחילה להתרגז, ועדיף להפסיק מיד את מה שאני עושה

לגבי נשיכות, החתול משחק איתך כמו עם חתול אחר. אני אימצתי עוד חתולה, וזה סיים את רוב הבעיות עם נשיכות "בשביל הכיף". החתולה די הבינה שמשחקים זה עם חתולים, וליטופים ויחס זה עם בני אדם.

למעלה