מסיבת רווקות

סבתוש

New member
מסיבת רווקות

למסיבת רווקןת מחפשת דחוף קורא\ת בקלפים\קפה וכד. עוד הצעות ???

גלית1

New member
אז ככה....

זה נחמד שאת מחפשת קוראת בקלפים אבל על פי מה תדעי אם היא טובה? אני בעצמי קוראת בקלפים את באה לכל אחת לבדוק ואז את יודעת אם לקחת אותה? זה דיי בעייתי לקחת קוראת בקלפים למסיבת רווקות, כי היא צריכה לשבת עם כל אחת זמן מסויים 10 דקות עם כל אחת בערך זה המינימום השאלה אם זה שווה לך את ההשקעה הכספית?

pomelit

New member
רגע רגע רגע

ואם נניח הקוראת בקלפים ת ראה שאין התאמה, שהכל גי`פה שהוא הכי לא מתאים לך, שתמצאו את עצמכם בעוד שלוש שנים בבית הרוס בלה בלה בלה (חס וחלילה, טפו טפו טפו, מלח מים מלח מים. חתול שחור, סולם - לא חשוב). כלומר מצב היפוטתי שהיא מנבאת פחות מאושר ועושר לגבי הנישואים - תבטל את החתונה? אני באמת סקרנית (דווקא כי קיבלתי קריאה של מישהו אחר - לא קלפים - שאמרה לי שבן הזוג שלי, איך להגיד את זה, לא הכי מתאים להיות בן הזוג שלי, ואני לא יודעת אם להגיד לו את זה או אפילו להתחיל בצינון היחסים). אבל בלי קשר - המון מזל טוב ובהצלחה

גלית1

New member
ברור שהיא לא תבטל את החתונה אבל..

יהיה איזשהו כיוון לדעת מה צופן העתיד במידה והקוראת בקלפים באמת אמינה. אני לא באה לתת הצהרות על עצמי על מה שאני כן או מה שאני לא אבל גם הקוראת או הקורא בקלפים הם בני אדם וגם הם יכולים לטעות אם מעבירים להם מסרים אנרגטיים שגויים. בכל אופן אני יודעת שכשמגיעים אליי לפתיחה אני קודם כל אומרת שהדברים שנאמרים כאן הם בגדר עצה בלבד זה לא טאבו ואני לא אלוהים כי נתיב הגורל יכול להשתנות אז צריך לקחת כל דבר בחשבון. עכשיו זה יותר ברור?

מצאת :)

אשמח אם תצרי עימי קשר. אני קוראת בקלפים ונומרולוגית אשר עובדת גם בארועים ומכירה את התהליך. לשרותך תמיד צעד קדימה

גלית1

New member
תודה אבל לא אני חיפשתי

אנ בעצמי קוראת בטארוט ומתקשרת מתעסקת מעט בנומרולוגיה וקריסטלים. מישהי אחרת חיפשה.

למעלה