מנחה לשבת

מצב
הנושא נעול.

Golf Bravo

New member
מנחה לשבת

מנחה לשבת
התחלה די שגרתית לשבוע הזה. 121 היה בבנימינה ב-4 ביולי בבוקר.

Golf Bravo

New member
ומשהו קצת פחות שגרתי

מנחה לשבת
ומשהו קצת פחות שגרתי
פעמיים ביום אני חולף ברכבת ליד חוטם הכרמל. מביט מעלה בצוק החשוף וחושב כיצד הרכבת נראית מלמעלה שם. מבט במפה הבהיר לי כי התצפית הזו בהחלט נגישה ולכן, היום החלטתי לראות זאת במו עיני. הגישה למקום היא דרך גן הנדיב הנמצא על הדרך שבין זכרון יעקב לבנימינה. נכנסים לגן ומחנים את הרכב בחניה. במידה ומגיעים לפני 06:30 (לדעתי זה מומלץ בחודשיים הקרובים) ניתן להחנות את הרכב ליד השער ולהיכנס ברגל עד לגן הנדיב. הליכה של כקילומטר בכביש ופחות מזה בשביל המתפתל במורד הואדי ומטפס חזרה. מגן הנדיב מוביל שביל מסומן ויפה אל התצפית. זהו חלק משביל ישראל. למי שבא בשעת בוקר מוקדמת מזומנות הפתעות לחלק זה של הארץ. יעלים מקפצים בין הסלעים ושפני סלע מתחממים בבוקר (שניהם הפתיעו גם אותי ונעלמו לפני שהספקתי לשלוף את המצלמה).

Golf Bravo

New member
מנצור-אל-עקב

מנחה לשבת
מנצור-אל-עקב
נקודת התצפית הראשונה, כרבע שעה הליכה בקצב סביר מחנית גן הנדיב. הנוף מדהים מכאן. התצפית על המסילה פחות מאידיאלית.

Golf Bravo

New member
טרקטורונים מעופפים

מנחה לשבת
טרקטורונים מעופפים
ברבע השעה שלפני הזריחה, חבורה של כ-10 טרקטורונים מעופפים טיפסו אט אט לגובה כדי לחצות את הרכס מזרחה.

אורי404

New member
זה באיור זכרון יעקב. הם מתחילים את

כן, את זה הבנתי
משהו יותר מוכר? לאיזו עיר המקום קרוב?
זה באיור זכרון יעקב. הם מתחילים את
הצניחה מזכרון יעקב ואז הם מרחפים להנאתם על איזור הים. זה קרוב לתחנת זכרון יעקב (רק שהרבה יותר גבוה...).

Golf Bravo

New member
אם אתה נוסע ברכבת מבנימינה

כן, את זה הבנתי
משהו יותר מוכר? לאיזו עיר המקום קרוב?
צפונה, התמונה צולמה בערך 300 מטר צפונה ממפגש כביש 4 עם המסילה. מול הפניה למעגן מיכאל. יש לי הרגשה שהחבר'ה האלה (בניגוד לדואים במצנח) המריאו משדה ליד מעגן מיכאל. אבל אינני יודע, כשהגעתי הם היו כבר באויר.

תודה.

צפונה, התמונה צולמה בערך 300 מטר צפונה ממפגש כביש 4 עם המסילה. מול הפניה למעגן מיכאל. יש לי הרגשה שהחבר'ה האלה (בניגוד לדואים במצנח) המריאו משדה ליד מעגן מיכאל. אבל אינני יודע, כשהגעתי הם היו כבר באויר.
תודה.

Golf Bravo

New member
מעופף

מנחה לשבת
מעופף
ברקע אתם יכולים לזהות את קיבוץ מעגן מיכאל והאיים בים. התנועה על כביש החוף דלילה עדיין בשעות כאלה של יום שישי.

אורי404

New member
יש הרבה צנחנים ביום שיש באיזור הזה.

מעופף
ברקע אתם יכולים לזהות את קיבוץ מעגן מיכאל והאיים בים. התנועה על כביש החוף דלילה עדיין בשעות כאלה של יום שישי.
יש הרבה צנחנים ביום שיש באיזור הזה.

Golf Bravo

New member
מעופף נוסף

מנחה לשבת
מעופף נוסף
על רקע ג'סר א-זרקא, לפני שנים ספורות זכה לתואר הישוב העני ביותר במדינת ישראל. המיקום שלו הוא מן היפים במדינה לדעתי.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif

מעופף נוסף
על רקע ג'סר א-זרקא, לפני שנים ספורות זכה לתואר הישוב העני ביותר במדינת ישראל. המיקום שלו הוא מן היפים במדינה לדעתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה