מנחה לשבת

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
אחד ממפגשי הרכבת המסוכנים ביותר.

רכבת 6141
חוצה את כביש 4.
אחד ממפגשי הרכבת המסוכנים ביותר.
יש עיקולים משני הכיוונים. גם נוסעות בו רכבות רבות מדי יום. לכן,חשוב מאוד שתהיה הפרדה מפלסית.

Golf Bravo

New member
לאוטובוסאים1 ושאלה קטנה

מנחה לשבת
התחלה די שגרתית לשבוע הזה. 121 היה בבנימינה ב-4 ביולי בבוקר.
לאוטובוסאים1 ושאלה קטנה
מפגש גמדים על המסילה. את נתיב אקספרס אני מזהה, האוטובוס השני נראה לי מוכר גם כן. השבוע נתקלתי זו הפעם השניה באוטובוס ישן של קהילת בית אל. האוטובוס בעל מראה מרובע-קופסתי, צבוע בכחול ולבןובחזיתו סמל הכוכב של מרצדס. מספר הרישוי שלו 871-122. האם האוטובוס הזה מוכר? מאיזו שנה מספר הרישוי הזה? האם האוטובוס הזה שירת בעבר בתחבורה הציבורית?

אוהד11

New member
קהילת בית אל היא הקהילה של חסידי

לאוטובוסאים1 ושאלה קטנה
מפגש גמדים על המסילה. את נתיב אקספרס אני מזהה, האוטובוס השני נראה לי מוכר גם כן. השבוע נתקלתי זו הפעם השניה באוטובוס ישן של קהילת בית אל. האוטובוס בעל מראה מרובע-קופסתי, צבוע בכחול ולבןובחזיתו סמל הכוכב של מרצדס. מספר הרישוי שלו 871-122. האם האוטובוס הזה מוכר? מאיזו שנה מספר הרישוי הזה? האם האוטובוס הזה שירת בעבר בתחבורה הציבורית?
אמה ברגר שנמצאת בזכרון יעקב וסביבתה. במסגרת המשק האוטרקי שלהם הם מפעילים גם אוטובוס שלהם לצורכי הקהילה. האוטובוס הוא מתוצרת מרצדס בנץ והרישוי שלו ניתן ב- 30 בנובמבר 1979. (המידע על האוטובוס באדיבותו של ארכיון אביתר)

Golf Bravo

New member
תודה!

אמה ברגר שנמצאת בזכרון יעקב וסביבתה. במסגרת המשק האוטרקי שלהם הם מפעילים גם אוטובוס שלהם לצורכי הקהילה. האוטובוס הוא מתוצרת מרצדס בנץ והרישוי שלו ניתן ב- 30 בנובמבר 1979. (המידע על האוטובוס באדיבותו של ארכיון אביתר)
תודה!

אורי404

New member
המידיבוס השני בתמונה (השמאלי) הוא

לאוטובוסאים1 ושאלה קטנה
המידיבוס השני בתמונה (השמאלי) הוא
של החברה ש.ה.ב נסיעות. המוסך שלה נמצא לא רחוק בצרופה. אני כמעט בטוח שזה על שלדת מאן. לגבי המידיבוס של "נתיב אקספרס" - זהו גם כן מאן 12-220 על מרכב אירייזר. אם הוא בשירות קו, סביר להניח שזה של קו קיסריה-חדרה.

זהו מרצדס OF1113

לאוטובוסאים1 ושאלה קטנה
זהו מרצדס OF1113
ולא, האוטו לא שירת בתחבורה הציבורית.

Golf Bravo

New member
אחרונה: כביש הכניסה/יציאה גן הנדיב

מנחה לשבת
עובר בשטחי מרעה של בקר, כפי שניתן לראות. שבת שלום ומנוחה לכל חברי הפורום.

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif על התמונות היפות והמעניינות

עובר בשטחי מרעה של בקר, כפי שניתן לראות. שבת שלום ומנוחה לכל חברי הפורום.
על התמונות היפות והמעניינות

צחקן

New member
אני שמח שאתה נהנה מזה שאנו נהנים

תודה לכולכם. הנאתכם => הנאתי
אני שמח שאתה נהנה מזה שאנו נהנים
ב"ה אבל אל תשכח שאם אתה נהנה מזה שאנחנו נהנים גם אנחנו נהנים מזה שאתה נהנה וזה מעגל בלתי נפסק. הבנת את המשפט הזה?

תמונות עוצרות נשימה.

מנחה לשבת
תמונות עוצרות נשימה.
הנוף הנשקף מהמקומות שצילמת פשוט מדהים. רשמתי לעצמי לבקר שם גם הקיץ, פשוט יפיפה. תודה רבה על התמונות היפיפיות
(ואם אתה במקרה מחפש צלם מתחיל ולא מציק במיוחד שיתלווה אליך פעם הבאה שתצלם משם....
) יפיפה

תשמע ידידי, התמונות שלך אדירות!

מנחה לשבת
תשמע ידידי, התמונות שלך אדירות!
זה מדהים שכל פעם אתה מחדש עם זוויות צילום ומקומות חדשים שטרם נראו תמונות מהם!! מדהים
ישר כח
מתן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה