מכתב פרידה

pinoki

New member
מכתב פרידה

בפברואר 2003 פתחתי את פורום אנג'לינה ג'ולי , חלפו מאז 7 שנים! במשך כל התקופה הפורום הכיל אלפי הודעות והמון גולשים , חלקם מזדמנים וחלקם קבועים לאחר שנתיים בניהול, הרגשתי שאין לי את כל הזמן שאוכל להקדיש לפורום ומצד שני לא רציתי לעזוב,נומי עלתה לניהול לצידי היא עשתה עבודה נהדרת, ידעתי שיש לי על מי לסמוך והיא מילאה המון זמן בפורום אך הזמן עובר, והרבה דברים משתנים, יש כאלה מתגייסים ויש כאלה שמתחילים בלימודים בתקופה האחרונה הפורום הדרדר מבחינת הימצאות בפורום ובמשך מספר חודשים אני נאבקתי על כך שהפורום ישאר פעיל אני חושבת שנושא הפורום אנג'לינה ג'ולי הוא לא נושא שנכחד, ובמיוחד בתקופה הזו עם שלל השמועות על ההיפרדות של אנג'לינה ובראד, על המשפחה המורחבת וכמובן על הסרט שהולך בקרוב לצאת. אך זוהי אינה החלטה שלי, כדי שפורום ישאר פעיל צריכה להיות בו פעילות ולצערי הפורום באמת חסר פעילות. אנני מאשימה את הגולשים, אני חושבת שלי יש חלק נכבד , לכן ביקשת מההנהלה שאולי יהיה ניהול אחר שיוכל להשלים את הפער , אך הפיתרון הזה לא נתקבל. על כן, הוחלט כי הפורום יסגר , מהסיבה של חוסר פעילות אך , זה לא בהכרח הפיתרון הסופי מה שהומלץ שיפתח קומונה בנושא אנג'לינה ג'ולי , ואם תהיה בו פעילות רבה , ישקל שוב לפתוח את הפורום. ועל כן עשיתי כך. פתחתי קומונה חדשה על שם אנג'לינה , שמתי את הגולשים הקבועים כמנהלים בקומונה כל אחד ואחת מכם יכול לנהל את הקומונה הזו ואולי תהיה בו פעילות והלוואי שהפורום הזה יחזור לחיים. לאחר 7 שנים בניהול הפורום, קשה לי לומר שזה קל . זה קשה. להיפרד זה לא תמיד נעים. כמו שנומי אמרה במכתב הפרידה שלה לפני חודשיים, זה כמו לעזוב בי והפורום הזה היה בית גם בשבילי המפגשים איתכם, החברות איתכם והזכרונות והתמונות. חוויה אחת . 7 שנים זו תקופה , פשוט, גדלתי איתכם. הכרתי אנשים טובים מדהימים מצחיקים וצינים אני לא הולכת לאף מקום. אני פה. במסן , בפייסבוק, בקומונה החדשה והלוואי שנוכל לחזור לפורום כי נושא אנג'לינה ג'ולי לא נעלם, זה רק האנשים :) אני אוהבת אותכם. עצוב לי .

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

זה פשוט אבל על גבי אבל... פשוט כ"כ כ"כ עצוב
מתחברת לכל מה שאמרת, גם אני גדלתי פה, כ"כ הרבה וגם עבורי זה היה בית והכרתי פה אנשים מדהימים. אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו כדי להודות לך מכל הלב, על המקום הזה שנתת (את וכמובן תפוז) לכולנו בפורום הזה אני יודעת שזה לא הסוף, אבל שינוי זה דבר שלא קל לעשות, אבל נעבור גם את זה... עם כל הצער שבדבר(
) אוהבת המון, אותך ואת כל מי שזכיתי להכיר פה ועוד אזכה להכיר בדרך זו או אחרת והמון תודה לכל מי שלקח חלק בפורום הזה, לכל אורך השנים
לא נכחדנו ותמיד תהיה הקומונה, אבל זה קצת כמו לעבור דירה, אז אנא, קחו את החפצים, תכינו את הריהוט והעציצים החדשים ועם קצת מזל תמיד תישאר לנו פינה חמה ואנג'לינית גם בקומונה ולא משנה מי יבחר לנהל אותה ומתי. כיאה לפורום הזה ולאנשים שבו ולתקשורת ביננו, זו תהיה הזדמנות מצויינת לעבור אמנם לבית מעט יותר צפוף, אך לא פחות חם ואוהב. השתפכתי? i think not!
גדול ואם יש לכם כמובן דברים להגיד או זכרונות וחוויות שאתם רוצים לשתף משהייתכם בפורום, אני חושבת שזו הזדמנות מצויינת, מה נראה לך, חני?

limors2

Active member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

זה הפורום שהביא אותי לתפוז! טרגי

¥EleVatioN¥

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo129.gif

זה באמת נורא עצוב...אני זוכרת שראיתי את ההודעה של חני אז בפורום הארי פוטר לפני 7 שנים
איך כל הפורומים שאני הכי אוהבת נסגרים לאט לאט.. אני מניחה שהשינוי הזה בחיי אנשים בלתי נמנע, אבל אני מקווה שהפורום עוד יחזור. חני, תודה על הכל מלכתחילה. היו אחלה 7 שנים (למרות שאני יודעת שבאחרונות קצת לא הייתי פה כל כך הרבה) ואני מודה על זה שהכרתי את כולכם. נתראה בקומונה אני מניחה

E

Elektra Natchios

Guest
../images/Emo4.gif

נכנסתי לספר לכם שסוף סוף קיבלתי משכורת. הגונה, ראויה, מתאימה להשקעה (רמז: ארבע ספרות). שזה מוזר נורא, לחזור עם צ'ק ולא לרוץ לבנק, אלא לבוא ולספר לכם. לא שמדובר בחדשות מרעישות, כולם מקבלים משכורת הגיונית מתישהו (להוציא את הסכומים המגוכחים שענבר מקבלת), אבל כייף לי להיכנס לכאן ולספר לכם. כי זה בית כזה, ומשפחה, ובעיקר תמיד כאן. ועכשיו.. טוב, מניחה שפשוט שכחתי לסדר את החדר כמה פעמים יותר מדיי. תפוז הורים קשוחים
אז איפה הבית החדש הזה שלנו? בן יהודה? שינקין? דיזינגוף? מה שלא יהיה, אני במיטה ליד החלון.

סגירת הפורום

עקב רמת פעילות נמוכה, הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. אנו מודים ל-pinoki על שנים של השקעה ומסירות בניהול הפורום, ומאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה