מכשיר הקלטת וידאו ניסתר, מפצל את ההקלטה כל 30 דקות, קביל?!

מכשיר הקלטת וידאו ניסתר, מפצל את ההקלטה כל 30 דקות, קביל?!

יש לי מצלמה ניסתרת שמקליטה שעות רצוף,
אך בכרטיס זיכרון זה נשמר מפוצל בקבצים נפרדים של 30דקות כל אחד אם ההקלטה ארוכה.
האם במצב כזה יהיה ניתן להגיש את הקבצים(שהוקלטו בלי הפסקה) כראייה קבילה לבית משפט ??? או שרק הקלטה רציפה ניתן להגיש? כלומר להקליט פחות מ30דקות.
המכשיר נחשב מיקצועי לבלשים וכו׳... אך כך הוא עובד בהקלטות ארוכות...
שילמתי כסף רב עבורו כדי שיקליט הקלטות ארוכות אך המוכר טוען שזה בסדר...

John the Savage

New member
למה שלבית המשפט יהיה איכפת

אם ההקלטה רציפה או לא?

אין שום חוק שקובע שהקלטה חייבת להיות רציפה ...

צד ב׳ יטען לעריכת וידאו מגמתית, כי זה זה לא רציף, לא בעיה?!

יש תמיד את הטענות כי הקובץ ערוך מגמתית...
על אחת כמה וכמה
על הקלטה אחת החתוכה/מחולקת למספר קטעים/קבצים(כמו פאזל שצריך להרכיב...)
- השאלה האם קביל להגיש לבית-דין 8 קבצים כראייה
בעוד הם אמורים להיות קובץ הקלטה אמינה שאינה ערוכה, אך קטועה גם באמצע דיבור לקבצים רבים, מעצם פעולת מכשיר ההקלטה, הפועל כך, מסיבות שלא ברורות לי....
האם בדיקת המעבדות של בתי-המשפט מקבלות בשימחה פירורים של הקלטה אחת?!
ושופט יקבל אותם בברכה?! למרות טענות צד ב׳ כי הם קטועים ומקוטעים ואין לקבלם?!
האם עליי לרכוש מכשיר הקלטה אחר??? או שהכל בסדר(אני מודאג וצריך לדעת מה יקרה בפועל במיקרה של בקשה לצירוף ראיות וכו׳... לשופט יש את חוקים שלו ?
|
מודאג| מבקש תשובת עו״ד מומחה , מבוססת חד משמעית, תודה !
מקווה לתשובת מומחה...
אין מקום לניחושים , אני מקפיד, עימכם הסליחה !

John the Savage

New member
אם אתה רוצה לקבל תשובת מקצועית מעו"ד

לך לעו"ד ושלם לו כסף. כאן לא תקבל תשובה כזו.
כרגע לא חושב שנשאר מישהו אחר שעונה כאן על שאלות חוץ ממני. וגם אם כן, גם תשובה של עו"ד בפורום זה לא יעוץ לקצועי, ולא תוכל לבוא לאף אחד בטענות אם יתברר בדיעבד שהוטעת.

אני לא עו"ד, והתשובה שלי אינה ייעוץ מקצועי, אבל יש קצת ידע על בסיס עניין בנושא, ועל בסיס קריאה של לא מעט פסקי דין. אתה לא חייב לקבל את מה שאני כותב לך. כאמור, זה לא ייעוץ מקצועי אלא דיון בפורום בלבד. בבית משפט אין תשובות מוחלטות. בייחוד אם אין פסיקות קודמות ותקדימים שיכולים לתת אינדיקציה טובה למה שהשופט יקבע.

אבל אני יכול לומר לך די בביטחון (תחת ההסתייגויות שציינתי למעלה), שהטיעון שקטע הקלטה של 30 דקות הוא "עריכה מגמתית" זה טיעון די מגוכח שאף בר דעת, שופט או לא שופט, לא יתייחס אליו ברצינות. יתר על כן, גם אם תחשוב על מקרה היפוטתי בו קטע של חצי שעה יחשב מחוץ להקשר, מאד פשוט להראות שמדובר בהקלטות רצופות אחת אחרי השניה, ולא בקטעים "ערוכים".

טוב, אז אמשיך להשתמש במכשיר הקיים, תודה!

למעלה