מכשיר הסיפאפ לבעיות שינה

מכשיר הסיפאפ לבעיות שינה

שלום רב, אחין שלי צריך מכשיר כזה לשינה, סובל מדום שינה, וזוהי המלצת הרופאים, מבדיקה קצרה באינטרנט אני רואה כי המחירים של המכשיר מאוד יקרים ,ולכן מבקשת לדעת כיצד ניתן לרכוש את המכשיר בעלות הגיונית ,בשיתוף עם איזה מוסדות, אני מבקשת לציין כי הילד מנוי בקופ"ח כללית מושלם ,תודה לגבי הנחייה, לגבי מקום לרכשו וביורקרטיה בעניין. המשך ערב טוב אביבית

דום נשינה

שלום רב בד"כ מומלץ מכשיר CPAP למבוגרים הסובלים מדום נשימה בדרגות מתקדמות (בינוני או קשה). לפעמים גם לאלה שסובלים מדום נשימה בדרגה קלה אך בחלק מהקבוצה הזאת יכול להיות פיתרונות ניתוחיות שיכולות לעזור. (יש להתיעץ עם מנתח אאג מומחה בניתוחים בעיות שינה) יש תווך רחב של מחירים למכשירים. כמו שבמכוניות "יש יונדאי ויש יגואר" והמחיר בהתאם כך גם ב CPAP יש מכשירים יותר פשוטים ויותר משוכללים והמחיר בהתאם. זה לא מקום להמליץ על חברה ספציפית אלא לציין יש מספר לא מעט של חברות שמשווקות ציוד רפואי בארץ כולל מכשירי CPAP. יש לחפש דרך אינטרנט או בדפי זהב וכמו בכל קנייה יש לבצע סקר שוק לפני הקנייה. לגבי השתתפות של קופות חולים יש לבדוק עם מחלקת זכויות חבר בקופה המצב יכול להשתנות מקופה לקופה. גם ייתכן שניתן להשאיל מכשירים מ "יד שרה" או אירגונים דומים. את מציינת בסוף על "הילד" - בד"כ בילדים הסובלים מדום נשימה (לזכור שציינתי שמשתמשים ב CPAP למבוגרים בד"כ) הטיפול הוא ניתוחי ויש להתיעץ לגבי זה עם רופא אאג. אם ה"ילד" הוא מבוגר יתכן וCPAP הוא הפיתרון (ראי פרק ראשון למעלה) בהצלחה

למעלה