מכינים היום הפגנה חשובה למחר

Deathatred

New member
אבל כאשר מחבל חודר לנצרים

התושבים נועלים את עצמם בבתים או יורדים למקלט, ולא הולכים להקפוץ מול האקדח שלו בשביל כתבה קורעת לב ב CNN.

ואני רק מרשה לעצמי לתהות

אם לא היית בא להביע מחאה כאשר הורסים לך את הבית מבלי שהשתתפת בשום פעילות טרור, רק מתוך אינטרס בטחוני. שיהודי גאה לא ימחה כאשר מגרשים אותו שוב? חס וחלילה. מה הם עשו שם? מה שהם היו צריכים לעשות. למחות נגד ההרס המיותר הזה. אם הייתי שם- הייתי פועל באותה צורה במקומם. הם לא צריכים לסבול מחוסר האנושיות של צה"ל. ושוב, גם לפי צה"ל, הפגיעה היתה מירי הפגז. תפסיק לטייח.

Deathatred

New member
להביע מחאה?

אני מניח שאתה בתור בנאדם שפוי היית רץ למקום בו יש חילופי אש קשים שמלא במטעני צד. שים לב: לא מדובר בסתם הפגנה, אלא בניסיון כניסה לשטח שמתנהלים בו חילופי אש. מה שאותם פלשתינים אידיוטים עשו היה כמו לקפוץ לאמצע מטווח. מצד שני, לפלשתינים לא חשובים חיי אדם, איך שאמר ערפאת: "אני מוכן להקריב 70 שהאידים בשביל להרוג יהודי אחד". וחבל שאתם מעודדים אותם להמשיך בגישה הזאת.

אה, ומה שמשנה זה כמה נהרגו.

לירות פגז של טנק לתוך הפגנה זה בסדר גמור. אם זה בטעות הורג מישהו- אז זה לא. זה ההגיון שלך, צחי?

angelwarth

New member
לא ירו לתוך ההפגנה

נראה לכם שאם היו יורים עליהם רק 6 ("רק") אנשים? לפי הדיווחים ירו על ביניין נטוש והרסיסים פגעו בחלק מהמפגינים..

שזה, כמובן, הגיוני מאוד.

שימוש בפגזי טנקים וירי מסוקים (ע"פי גירסת צה"ל) להרתעה של קבוצת מפגינים. וואלה, איך לא חשבנו על זה קודם.

למעלה