מכורה לאוכל...

y o n i 8 8

New member
מכורה לאוכל...

קודם כל אני בת 17 וחצי ואני מכורה לאוכל אני פשוט אכלנית כפיתית החיים שלי סובבים סביב הארוחה הבאה כל הזמן חושבת ומוציאה אלפי כספים על זה...אני יכולה לצאת עם מישהו שהוא הכי לא הטעם לי ולא בא לי עליו אבל אם יוצאים למסעדה אין סיכוי שאני מפספסת אני יכולה לאכול ואז אם ישאלו אותי אני אגיד שלא אכלתי כי אני יודעת שהוא הולך להציע משהו.. אני לא הר אדם אבל יש לי עודף משקל מעיק ואתם יודעים מה גם אם הייתי רזונת זה לא בריא אני מפספסת כל כך הרבה בחיים בגלל זה שזה מתסכל אני שוקלת 74 גובה 1.58 ניסיתי מלא דיאטות אבל זה לא עניין של סדר יום כי אני בן אדם נורא נורא נורא עסוק אם זה בלימודים עבודה צופים הכנה לצבא מבחינה פיזית התנדבות במשטרה..לא חסר לי מה לעשות אבל זה הכל בראש שלי ובתפיסה שלי לא תמיד הייתי ככה רק שהתחילו לי בעיות האוכל התחיל למלות מקום בחיים שלי והיום אני לא אוכלת רק כדי לסבוע או איך שלא רושמים את זה אלא גם כדי למלא צורך ריגשי לפעמיים אני מתעוררת בלילה ואוכלת כאילו מין התקפי בולמוס... מה עושים איך מתמודדים?!

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif יוני../images/Emo24.gif

מה עושים? מבררים איפה יש פגישות של OA באיזור מגורייך, והולכים לפגישה... קישור לאתר הרשמי של OA בישראל תוכלי למצוא בקישרי הפורום. תמשיכי לבוא

למעלה