מי פה מהצפון?

חניניתה

New member
זאת לא הפעם האחרונה..

קודם כל אני לא אשר לנצח מחוץ לחיפה.. אני מקווה שזה יגמר מאוד בקרוב כי אני מתה כבר לחזור הביתה!! אני כל כך רוצה את השיגרה שלי שוב.. את החברים שלי, את הבית שלי!! ובעיקר את הכלב שלי... בינתיים אני אצל דודים שלי ואצל סבא וסבתא שלי בראשון לציון.. אני כל הזמן רואה חדשות ומתעדכנת במה שקורה בחיפה.. ובאיזה מקומות נפלו הקטיושות.. בחדשות הם לא אומרים כי זה מסוכן כדי שלא יכוונו ככה את החיזבאללה לאן לכוון את הטילים. אני לא אגיד פה מקומות מסויימים ומה קרה.. אני לא יספר יותר ממה שרואים בחדשות אבל זה פשוט אסון מה שהולך שם... מה שהיה אתמול בחיפה ממש בלאגן. אני כל כך מקווה שזה יגמר מהר ושאני יוכל לחזור הביתה.. ושכולם יהיו בסדר.

אליתוש

New member
וואי את ממש מפחידה אותי...

איזה מסכנה!! אני גרה ביישוב בין טבריה לחיפה אז גם אנחנו די בפחד אבל לא כמוכם!!! יהיה טוב...

danina the 1

New member
אני מפחידה??!!

אתמול בלילה כמעט ולא ישנתי וגם עכשיו קשה לי ללכת לישון..... שמעתי בומים כאלה וזה כזה הפחיד אותי!! ומסתבר שהבומים היו בגלל שהפציצו איזה מוצב של החיזבאללה בעזה.... משו כזה.... אני גרה בכלל ליד אשדוד ואין לי מושג למה שמענו את הבומים האלה....

חניניתה

New member
ונראה לי אני עוד יעבור הרבה.. חחח

המלחמה לא נראת שהיא הולכת להגמר.. נראה לי אני ינדוד לי עוד הרבה.. יש לי חברה שהיא כל שלושה ימים עוברת למקום אחר.. חח היא ממש נודדת..

חניניתה

New member
את גרה ליד אשדוד?!? אז הית אתמול

בחגיגות ה50 שנה לעיר אשדוד? אני הלכתי לשם היו שם כל כך הרבה אנשים אבל היה כל כך שווה.. במיוחד היה שווה לראות את רן דנקר.. הוא כזה מושלםםםםםםם

danina the 1

New member
רציתי ללכת אבל לא הלכתי...

מלא חברות שלי היו והן חשבו שאני לא ירצה לבוא אז אפילו לא שאלו אותי!! זה ממש עיצבן אותי.... גם עוד חברה שלי הן לא שאלו.... לפעמים הן ממש מעצבנותת!!! אם כבר מדברים אז זה ממש מוזר אתם יודעים?! את אשדוד לא הכינו למקרה של קאסמים או טילים או קטיושות או משו כזה ואותנו כן הכינו.... זה ממש מוזר.... ואני גרה רבע שעה נסיעה בערך מאשדוד.... אולי גם בגלל שאנחנו יותר קרובים?! וגם בגלל שיש פה בסיס של חיל אוויר... זה מוזר....

אליתוש

New member
הכל מוזר.....

זה לא מי יודע מה משפיע לי על השגרת היום, למרות שהיו נפילות חמש דקות מהיישוב שלי... אבל כל פעם שאני מעכלת במוח שלי שקטיושה יכולה לנחות עלי בכל שנייה זה ממש מפחיד.... ואח שלי בלבנון אז בכלל אני בלחץ...

למעלה