מי זוכר אותם?

• פותח הנושא DDN
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
מי זוכר אותם?

לפני שנרוץ על הרשת לחפש "את כל הרובוטריקים", האם יש כאלו שאתם זוכרים במיוחד? נא לשרשר בכותרת את השם, ובתוכן מה שרוצים לספר עליו.

DDN

New member
מגיח - SWOOP

אני זוכר כמה היה קשה להשיג את הצעצוע שלו בארץ. הוא הדינוטריק (DINOBOT) החמישי, זה שהפך לטרנדון (דינוזאור מעופף) היה לו אפילו פרק כמעט סולו משלו, ב"עריקת הדינוטריקים, חלק ב'"

DDN

New member
גל-קול SOUNDWAVE

הרובוט הכחול הגדול שהפך לטייפ (אם הסדרה הייתה היום, כנראה היה הופך לדיסקמן או MP3 או משהו), היה לו קול מוזר, ולפני שהשתנה לי הקול היה לי חיקוי לא רע שלו. בתוך גל-קול, היו הרבה קלטות שהפכו גם לרובוטים: רעד (RUMBLE) ופרנזי (FRENZI) - רובוטים קטנים שיכולים ליצור רעידות אדמה. קרן לייזר (LASERBEAK) וזמזם (BUZZAW) - עופות דורסים, שהיו מרגלים ואוספים מידע. הרס (RAVAGE) - פנתר שחור וחמקמק. ובעונה השלישית הופיע חולדעטלף (RATBAT) שהחליף את קרן לייזר בתור מרגל.

JuffoWup

New member
פעלולניקים

שהתחברו למנאסור. אהבתי את כולם אבל בעיקר את המכונית השחורה...

Ihavenonick

New member
Firesky - שמי אש

חבר ישן של סטארסקרים, שיצא איתו לסיורים. נמצא קבור בקרח וגוייס בהתחלה כשקרניק. לאחר שראה שיש לו מצפון, הצטרף לשורות הרובוטריקים. (אני עדיין זוכר אותו קורע את הסמל של השקרניקים ומראה לסטארסקרים את הסמל של הרובוטריקים, לפני שהוא שם אותו על עצמו.

nick fury

New member
Protectorbots

או "המצילטריקים". אני זוכר שיש לי עוד רובוט אחד מהם בשם streetwise. פשוט אהבתי את הקטעים בהם הם הפכו ל-Defensor.

nick fury

New member
כן

למרות שהפרקים בהם הופיעו היו מעטים, הם זכורים לטובה.

DDN

New member
דווקא את BOT לא אהבתי.

חבל שלא נתנו למצילטריקים יותר במה. כזכור לי, בסדרה האמריקאית, הפעם היחידה שמציגים את כולם, זה היה בסוף הסדרה, בTHE RETURN ON OPTIMUS PRIME PART ONE

DDN

New member
את שניהם לא סבלתי משום מה.

הפרק שהתמקד בRED ALERT, גרם לי ממש לשנוא אותו. היה בו משהו בכייני ונירוטי. את HOIST. . . . לא יודע, משהו בו תמיד עצבן אותי. הוא וGRAPPLER היו פלצנים משהו. . .

Gordberg

New member
השם הנכון הוא Grapple

והפרק The Master Builders בכיכובם הוא אחד האהובים עליי.

DDN

New member
הפרק נהדר,

ואני גם אהבתי אותו, אבל שניהם מעצבנים ופלצנים. פתיים שכאלה. . ..

ROCKandROLL

New member
starscream כוכב צורח

אין הוא השקרניק הכי אהוב עליי כל הסדרה המקורית אהבתי אותו.

למעלה