מי זוג הסלבס שצולם מקיים יחסי מין?

sisi4u

New member
בוא אני יסביר לך ולכולם ממי ....

יום לפני שהוצא צו איסור פירסום השמות, הודיעו בערוץ 10 שנמנעו לפירסום התמונות של יעל בר זוהר וגיא זוארץ אחר כך באותו לילה פורסם גם במעריב באינטרנט השמות שלהם לכל אורך הכתבה בליווי תמונות שלהם. בגלל שאנחנו מדינה קצת מפגרת אחרי כולם, השופטת הוציאה את הצו איסור פירסום רק כמה שעות אחרי שהכל התפרסם ככה שמאתמול בבוקר הכל מצונזר וכל העמודים עם השמות שלהם נערכו מחדש אבל מי שהיה בחיים באותן שעות לפני האיסור וראה ערוץ 10 יודע...ומכאן כבר לא בעיה להגיד לכולם איזו שמות היו באותן שעות לפני הצו איסור ואם זה לא מספיק לך, אתמול בערוץ 10 בחדשות נתנו רמזים: משתתפת בהצגה, יש לה ג'יפ..צעירה שידועה במיניות שלה דוקא, שחקנים, היא דוגמנית, וכ'ו...בנוסף לכל הרמזים שנותנים באינטרנט (ניצלו ב"פוקס" במעריב) ובלי כל קשר, שיהיה להם כל טוב ובהצלחה http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=2914

adik2004

New member
גם בידיעות אחרונות נתנו רמזים

כותרת אתמול בעיתנו "תמונות סקס מעולם הזוהר" וצילום אילוסטרציה שמזכיר את יעל...

etosh

New member
גם במעריב

תסתכלו באתר יש שם כותרת "לא רוצה להיות כוכבת פורנו" ויש שם תמונה של יעל כשהיא חצי ערומה... מוזרים אלה...

Bit L

New member
אז......הבובות השתתפו באורגיה...

תעלומה אחת נפתרה.

בונה מי היה הצלם...?

ניראה לי הייתה אורגיה של 4 שם... חחחח דרך אגב מתי שהם נהיו חברים יעל בר זוהר וזוארץ הזה.. זה היה לידי. אני וחבר שלי הסענו אותם ברכב מפואר מתיאטרון הבימה לTLV לרגל חגיגות ההצגה ה200 משהו כזה של מרילו. ובאוטו שם כבר לידי הם דיברו הרבה והתקרבו. ואחד שישב מקדימה תומאשש המצחיק הזה קינא רצחח חחח

GGOODD

New member
../images/Emo41.gifסקופ../images/Emo41.gif

ותזכרו איפה שמעתם את זה לראשונה, הבן אדם השלישי שהיה הוא אמיר פיי גוטמן וזה ממקור מהימן ביותר!

GGOODD

New member
בדוק אה?

דבר איתי עוד תקופה של זמן אחרי שזה ייחשף ותגיד לי שזה בדוק מה שאני אומר כאן זה ממקור ראשון :) כלומר מעורב בפרשה... אז תגיד לי שוב שזה בדוק...

מושיק גלאמין לפני חודשיים היה ב...

היה בתאילנד... אם אתם לא יודעים. לתקופה של איזה חצי שנה

etosh

New member
נראה לי גם

ראיתי כמה תמונות שלה ושלו מחובקים ובאחת הוא אפילו כמעט מנשק אותה.... וכל זה בזמן שהיא עם גיא... מוזר

למעלה