מי זוג הסלבס שצולם מקיים יחסי מין?

Scratchy Girl

New member
לא יודעת מה נסגר אם הכתבה אבל....

יעל הלכה על הגזרה הגבוהה

איפה אפשר למצוא את התמונות הנל?

האם מישהו יודע מאיפה אפשר להוריד את הסרטו שלה ואת התמונות כי אם כן הוא תותח על או תותחית על, אשמח לקבל את המידע הנ"ל.

זאת לא יעל בר זוהר.כי......

רשום בעיתון שחבר שלה שחקן דוגמן וגיא לא דוגמו אההה וגם רשום שהם עומדים להיתחתן ויעל בר זוהר וגיא לא עומדים להיתחתן

הילה2004

New member
הם הודיעו שהם רוצים להתחתן

ובעיתון נתנו את הרמז הכי טוב שיש "הקלטת הלוהטת של עולם הזוהר"

etosh

New member
דרך אגבבבבבבבבבבב

קראתי כתבה עליהם שהם רוצים למסד את הקשר למרות שגיא אמר שזה יהיה עוד הרבה זמן אבל, לבנתיים הספקתי לשמוע שהם גם נפרדו....

נ ע י ם

New member
השלישי היה מושיקו גלמין מנחה אקזיט

שלום לכולם מה שהיה זה אורגיה יעל בר זוהר עם שני גברים האחד זה גיא זוארץ החבר שלה והשני זה מושיקו גלמין מנחה אקזיט

sisi4u

New member
אתה מדבר שטויות לא היתה שום אורגיה

זה סתם שמועות שהיה איש שלישי http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?communaid=2914

שימו לב שבעיתון...

רשום "תסריטאי *רמת אביב ג'*....זה רמז די עבה, ומשהו אומר לי שהם לא התכוונו לגילת אנקורי... חוצמזה, הם בקלות היו יכולים לכתוב סדרה אחרת--למה רמת אביב ג', ביודעין שיב"ז שיחקה שם?
אם אפ'חד לא הבין את מה שהעיתון רמז (וכמו שחלי גונזלס אומרת:...)בגסות יתרה יש לציין , אז הוא כנראה לא מבין עברית.

kobi027

New member
יעלי

תאמינו לי שאם מדובר ביעלי אז אני מזה מסוקרן

תיפלץ

New member
מה אתם טיפשים../images/Emo35.gif

כל הכתבה רשום לכם שנאסרו השמות של המפורסמים לפירסום ואתם מתווכחים שזו יעל בר זוהר וגיא זוארץ.. זה לא ממש ברור מה שכן אף אחד לא מבטיח שזו יעל בר זוהר וגיא
אז לא ברור מה הקשר של יעל וגיא לקטע אם בכלל מדובר על זוג ששמותיהם אסורים לפסום..

למעלה