מי זוג הסלבס שצולם מקיים יחסי מין?

הילה2004

New member
מסכנים הם לא

לפי מה שדווח היתה אורגיה של יב"ז עם גיא זוארץ ואדם נוסף. גברת יב"ז ידעה שלקלטת כזאת יהיה ביקוש רב והיא היתה צריכה לשמור אותה במקום שאף עובד ניקיון לא יגיע. לדעתי בסופו של דבר זה יפורסם...

ברור שלא!! איזה מסכנים

איך זה נפל עליהם איכס זה פשוט מגעיל איך אנשים חודרים לפרטיות וזה כבר מגעיל!! זה כבר מעבר לפרטיות זה דבר אישי מה אנשים יעשו בשביל כסף...

yifatha

New member
לתהילה יש מחיר. ועכשיו צריך לשלם

שהם בחרו להיות מפורסמים. והם היו צריכים לקחת בחשבון שלא תהיה להם פרטיות. הם לא אנשים פרטיים אלא הם שייכים לציבור. וכמו שנאמר.... לתהילה יש מחיר!!!

יש מחיר אבל אנשים צריכים לכבד את זה

זה כבר מעל ומעבר!! כאילו אנשים שוכבים ורוצים לפרסם את זה!! זה פשוט לחדור יותר מדי לפרטיות לעקוב אחריהם ולא יודעת מה זה עוד בסדר אבל זה... זה פשוט מגעיל חודרני וו... אני לא יודעת איך להגדיר את זה אפילו

etosh

New member
צודקת!!!!!!!!!!

בדיוק אתמול קראתי שהיא הייתה במסיבת הפתעה של מיכל ינאי ולא עזבה את הפלאפון מהרגע שהיא הגיעה עד הרגע שהיא הלכה!!!!

די, אני לא מאמין חחח איזה קטע...

קראתי על זה הבוקר בעיתון! זה אשכרה נכון?!?! יעל בר זוהר וגבעון זוארץ?!?!?

mosHikoLe

New member
עם פמלה אנדרסון זה היה אחרת...

היא ובעלה לשעבר טומי לי הצטלמו תוך כדי סקס ביאכטה, ופירסמו את זה בכוונה, נראה לי מכרו או משהו.. היא במילא היתה שחקנית פורנו

pampkin

New member
זה היה הכי הגיוני שזה יהיה הם!

מי זה כבר יהיה? אורנה ומשה דץ?!

מה?? איזה שטויות!! גם אצלהם הקלטת

פורסמה!! אבל באינטרנט ובלי רשותם ופמלה אנדרסון לא שחקנית פורנו את/ה יודע/ת איזה בלאגן היה בגלל זה הם טבעו וכל זה... מי רוצה שיראו אותו עושה סקס עם מישהו זה דבר כל כך פרטי ואנשים חודרים וזה כאילו זה שלהם

CaptainYahav

New member
יש בידך מידע חפוז ולא מלא

אם באמת בא לך לעמוד מאחורי הדברים שלך אני מציע שתלכי לחקור את העניין את תראי שטעית.

nudenick2004

New member
לא נכון

תאמיני לי יש לי את הסרט שלה וזה לא חוקי כי התלוננה פעמיים בבית משפט שהיא לא שולמה והפיצו את הקלטת בלי אישורה. חוצמזה חרא סרט רואים את טומי לי רק וחוץ מאיזה זיון שלא רואים כלום, זיון קצר של 2 דקות על היאכטה ומציצה במכונית לא רואים את פמלה.

למעלה