מי אמרה שלעשן בהריון זה לא רע

הפסקתי למזלי- איך שגיליתי הריון

ולא מתכוונת לעשן יותר בחיים שלי אין צורך שאני מנשקת את הילד שלי- שלא יריח מאפרה מישהיא הריחה את פיה לאחר- סיגריה ממש ריח של מאפרה ממש מגעיל אבל זה עניין שלכם אני לא רוצה ילדים עם אסטמה

פיצ,לא צריך מחקר קצת קומנסנס

בשבילי אשה מעשנת בהריון זה כמו לקחת סמים, גועל נפש! ושתנו חובבות סיגריה! פיצ מתי יבוא כבר היום שנפגש באמת לסיגריה וקפה? נראה לי ב2007 .

צודקת רק שלא לכולן יש את הקומנסנס

הזה.... חחחחח הצחקת אות- נראה לי יותר לקראת סוף 2007... ועכשיו עשית לי חשק לסושי!!!!

hilarose

New member
לדעתי לעשן בכלל זה זוועה!!!

איך נראה לכל אותן נשים שמעשנות ומפסיקות כל זמן ההריון וההנקה ואח"כ חוזרות לעשן? אם כבר הפסקתן כשנה לעשן אז למה לחזור לזה? אנ יאישית חושבת שזה בולשיט אחד גדול להפסיק לעשן רק בהיריון.. מה הנזק לפני ואחרי לא מזיק? אמא שלי עשנה בכל ההריון שאני אצלה בבטן.. וגם של אחי ואחותי אחותי לדוגמא מעשנת ואמרה שבהיריון תפסיק- אם כבר היא מפסיקה אז תפסיקי לגמרי, אם החזקת 9 חודשים את כנראה מסוגלת להפסיק את הרעל הזה שנמצא בתוכך ועוד לפני שהיית בהיריון.. הרי זה משהו שכבר נמצא בגוף ובמילא משפיע על העובר, אז אם תפסיקו רק בהיריון לדעתכן זה יעשה עבודה טובה יותר? רעל זה רעל אני חושבת שעדיף להפסיק לגמרי- אבל שוב כל אחת וההנאות שלה

עם כל הכבוד להפסיק בהריון ובהנקה זה

דווקא טוב ואת לא יכולה לומר שזה אותו הדבר. אני לא אומרת שצריך אחר כך לחזור לעשן אבל אם כן אז בטח לא ליד הילדים או בסביבה שלהם אלא רק כשיוצאים מהבית ובטח בלעדיהם. לדעתי למשל לעסוק בספורט כל יום זה גם זוועה....

למעלה