מישו יכול לתת לי המלצות לגלאם ?

חולוני

New member
שניהם זה לא גלאם.

גלאם רוק זה דיויד בואי (מי שהמציא את הז'אנר), לו ריד, טי.רקס, סלייד, ניו יורק דולס, רוקסי מיוזיק של בריאן אינו, קוקני רבל, ואפשר להגיד שגם קווין.

חולוני

New member
בקלות.

דיוויד בואי הביא אותו ללונדון והכניס אותו לסצינת הגלאם עם אלבומו "טרנספורמר" מ-72. את הסרט "וולווט גולדמיין" ראית?

AMORPHIOS

New member
אני לא מתמצא בביוגרפיה של ריד.

אבל תמיד טוב לדעת פרטים חדשים.

oranje

New member
עזבו אותכם מהגדרות, אם מה

שאתה מחפש זה משהו בסגנון סקיד רואו או גאנז: warrent, motley crue, ratt, twisted sister, poison, tesla, def leppard ובטח יש עוד שאני לא זוכר כרגע.

Black Rose

New member
עוד כמה דברים..

שלא ראיתי כאן עדיין: white lion mr big britney fox dokken girlschool trixter ותמיד יש את ואן הלן שיגידו לך לקפוץ!!!

valensya

New member
אני רוצה!

אז בואו נעשה קצת סדר בבלגן- יש את הגלאם 70S שהוא טי רקס ודומיהם ויש את ההיר מטאל גלאם פוסי אייטיז שזה פויזן ראטט סינדרלה קיקס יש את ההבי מטאל גלאם שזה סקיד רו (שלא דומים בשום פנים ואופן לאייטיז הקיטשי יותר מדי)הרדליין פייר האוס ועוד ועוד. ויש את יורופ שתמיד מזכירים לי פאוור סטייל דרגונלנד.

MissUnKnown

New member
אמממ

בשיעור מחשבים הביוא לידיעתי שהגיטריסט (לא בטוחה) זיין 2000 בחורות ושהוא לא משתמש בסמים או שותה... *איזה מידע חשוב תודעו שלא יכולתם לחיות בלי זה*

MissUnKnown

New member
כן הא

זה מה שקורה כשאתה יושב ליד חובב קיס....אגב הוא גם לקח תמונה עם כול אחת ככה שלפחות יהו לו גם זכרונות.

oranje

New member
הבסיסט אם כבר, ששמו המאונגלז

הוא gene simmons, ושמו המקורי הוא...חיים וייץ, יליד הקריות.

Fearless Cherry

New member
והוא גם..

קרוב משפחה של חברה שלי :) *עוד פרט שאתם לא יכולים לחיות בלעדיו*

למעלה