מישהי אמרה

מישהי אמרה

אני רק לא יודעת מי, שמכל המגזרים רק לנשים פמיניסטיות אין הומור עצמי. אז קודם כל נשים זה לא מגזר, למרות שמנסים לשווק אותנו ככה, אבל אני חייבת לאמר שאני ממש פוחדת לכתוב פה הודעה עם מעט הומור כי כשעשיתי את זה בפורומים של איי או אל והצגתי את הביטוי "משריצות ילדים" כשהקונטקסט היה ללעוג למי שמשתמש בביטוי הזה, נרשמה התנפלות מדאיגה, עליי... אני מבקשת, בבקשה, בבקשה, שתתיחסנה לדברים בקישור הראוי ושתתנו להומור מקום. אוהבת, מיכל.

טל קר

New member
אולי אמרה, אבל לא צדקה.

יש גייז שבדיחות על גייז לא מצחיקות אותם, ויש שחורים שבדיחות על "כושים" לא מצחיקים אותם, ומה את יודעת, גם המצרים לא אהבו את ההומור של יצפאן על מובארק, וגם הרבה יהודים לא מתפוצצים מצחוק כשהם רואים קריקטורה אנטישמית כזו או אחרת על יהודים. יש להומור פמיניסטי הרבה מקום, כל עוד הוא לא פוגע בנשים. אני מציעה שבעתיד תשימי כינויים שלא את אומרת אלא את מצטטת אחרים במרכאות, ויבוא לציון גואל.

augustus

New member
וזה מזכיר לי את הסיפור מהפורום הישן

למי שלא הייתה איתנו: דגנרט אחד שאל למה כל הפמיניסטיות מכוערות, כתבתי איזו תגובה מבודחת והוספתי בסוף שלכל הגברים המחשיבים עצמם חכמים (או משכילים, לא זוכרת) יש זין קטן. בדיחה באיכות בינונית, חייבת להודות (כמו רוב הבדיחות על הנשים, בכל אופן). ואז היינו ערות לתופעה מעניינת: כל הנשים, ללא יוצא מין הכלל, הבינו שזאת בדיחה להמחשה, וכל הגברים (כולל אלה שאני מחשיבה את דעתם בד"כ) הניחו שאני אכן מפתחת תיאוריה חדשה והתחילו להתווכח. מעניין מאיפה באה הרגישות הזאת אצלם - הרי מדובר במגזר לא מופלה, ובתיאוריה המפוברקת על המקום שלא יכלה להותיר משקעים אצל אף אחד כי היא פשוט לא קיימת. כנראה שיש מצבים בהם לאף אחד אין חוש הומור, זה הכל. ובאשר להודעתך ההיא: אני דווקא כן חשבתי שאת מתבדחת, אבל בהחלט יכולתי להניח שלא. אולי תתני לנו קודם להכיר אותך ואת דעותייך (הפמיניסטיות, אני מקווה), כדי שאם תשתמשי בביטוי כמו "להשריץ ילדים", נבין מיד שזאת בדיחה.

למעלה