מישהו שם לב?

איתמר2002

New member
מישהו שם לב? ../images/Emo6.gif

שבהופעה של מוטי ושרי באירווזיון 86 שרי התחילה את השיר עם עגיל בכל אוזן וסיימה אותו עם עגיל אחד בלבד? שבאירוויזיון 82 ללהקה הישראלית היו מיקרופונים עומדים בחזית הבמה כדי שישמעו את המלווים ובאמצע הישר אחד המיקרופונים נופל על הבמה,ואם רוצים אפשר גם לשמוע את זה...

ואללה????

לא שמתי לב לזה... אבל שנייה תן להוריד את הקלטת של 82 מהארון ואני אלך לבדוק...

לא הצלחתי לראות את זה......

אולי תכוון אותי קצת? באיזה קטע המיקרופונים נופלים??

איתמר2002

New member
לא זוכר

איפשהו באמצע השיר.אמורים להיות איזה חמישה מיקרופונים ובהמשך רואים אחד מהם על הריצפה...אני חושב אחרי איזה סיבוב שהם מרביצים שם

איתמר2002

New member
שמתם לב לזה?

שבאירווזיון 85 למלווה הירוקה של יזהר כהן נפל המיקרופון והוא היה תלוי לה על החוט במשך רוב השיר ובאחד הסיבובים שלה בסוף היא הכניסה אותו מהר לתוך החזייה כדי שלא יתנדנד ויעוף...

אני שמתי לב למשהו אחר!

כאשר הגיע הפזמון והיא התחילה לשיר, יצא לה מן כל כזה מוזר מהפה שגרם לי להתגלגל על הרצפה לתפוס את הבטן ולדפוק את הראש בזכוכית... זה מה ששמתי לב!

Yaniv-DC

New member
אוי... הבלונדה...

כמה קיללנו אותה בבית ספר ביום שאחרי... יצא לה קול שלא היה מבייש את גילי נתנאל... ואחרי הפדיחות שלה עוד הצלחנו להגיע למקום החמישי. מי אמר שהעולם אנטישמי?

יש לי הרגשה

שמשום מה בחרת להשוות אותה לגילי נתנאל רק בגלל שזאת היתה הודעה שלי הא?
דרך המלך, השיר הישראלי הכי טוב עד עכשיו, רק חבל שגילי פיקשש.

אם כבר מדברים על זיופים

הזמרת ליווי (אחת מהן) של טל סונדק השנה כמעט הצליחה לגלות עליונות יתר על כל הנ"ל

Yaniv-DC

New member
נכון! נכון!

אני יושב לי מול המחשב, צופה בתחרות, עולה הטל, שר יחסית בסדר למה שציפיתי, ואז ההיא.... כאילו, אין לך מוניטור? את לא שומעת את עצמך? את שומעת את הצווחות האלה, תסיקי מסקנות ותסתמי את הפה. תעשי כמוני, עם השפתיים. בלעדיה אני בטוח שהיינו יכולים לנסוק לאזור המקום ה-11...

נכון נכון

מה לעשות, ההיא עלתה על הבמה והחליטה שהיא רוצה להיות מפורסמת אז היא צרחה!

למעלה