מישהו ראה אתמול מונית הכסף?פחחחח

• פותח הנושא 120mm
  • פורסם בתאריך

120mm

New member
אני דווקא נורא דומה לו

בעצם המון אומרים שאני מזכיר את קיציס ונססססתפק בדברים האלה

ramoni1

New member
עיזבי אותך כפית

הוא כבר דלוק עלי

kapiti

New member
בכיף....../images/Emo34.gif

אבל לא תיכננתי כלום.. במילא אני נוסעת איתך לא???

120mm

New member
הולך להופעה, אבל אחי..

אני לא עושה חשמלאים, סורי

120mm

New member
אגב שים לב טוב לאולימפיה

לדעתי איתות קניה עצבני

ramoni1

New member
סקירה

מדד ת"א 25 פותח את המסחר מעל רמת 1142 הנקודות אך לא מחזיק מעמד ועובר להיסחר בירידות שערים. רמת התמיכה נמצאת ב-1137 הנקודות שם ניבחן את רצינות הקונים. מה שיכול אולי לשפוך אור על התנהלות המדד עד עתה הוא מחזורי המסחר במניות ת"א 25 המסתכם ב-150 מיליון ש"ח שהינו מחזור יחסית נמוך וכאשר הוא מגיע במגמת עליה וביום של ירידה מלמד הדבר על העדר מוכרים או החלפת ידיים חלשות בידיים חזקות. שערו של הדולר מתחזק וזאת כמובן בעקבות אי פריצת מדד ת"א 25 את רמת 1142 הנקודות על סמך סגירה. הדולר נסחר כעת סביב רמת 4.1960 שקל לדולר. האם יש לנו תיקון מעלה בדולר ותיקון מטה במדד ת"א 25 או שמא יש לנו חזרה למגמת עליה בדולר מול חזרה למגמת ירידה במדד ת"א 25 ? לעת הנוכחית אראה בדולר כמתקן מעלה ואילו במדד ת"א 25 כמתקן מטה כאשר בסוף התהליך אמור מדד ת"א 25 לנסות שוב לפרוץ את רמת השיא בעוד הדולר ירד מתחת לרמת 4.18 שקל לדולר. כמובן שכל זאת כפוף לאי התרחבות מחזורי המסחר במניות ת"א 25 בעת המימוש הנוכחי. מניית מכתשים אגן יורדת בדיוק לקו הפריצה במחזור מסחר שהוא פשוט בדיחה ומאפשר למי שעדיין לא רכש את המניה לקבל אותה במחיר מצויין. להערכתי בסיום ניעור הידיים החלשות תמשיך המניה במומנטום החיובי.

../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif יש בזה משהן אם כי -

אבל אתה יותר חמוד (שאני חנפנית היום...) הגורגורת של קיצס עושה לי סיוטים בלילה

120mm

New member
אני יותר חמוד מקיציס?תשארי מותק חחח

ותחליפי עדשות, גדל לך המיספר

למעלה