מישהו ער?

איזה טריוייה בראש שלך?

השאלה היחידה שרצה לי בראש עכשיו זה אם להתקלח עם או בלי חפיפה עכשיו לפני השינה שמחכה לי ומצפה לי... לילה טוב
פעם הבאה אחרי פתיחת שרשור לחכות לפחות רבע שעה צמודה ל-F5 לפני שבורחת

MaYcHuK

New member
חיכיתי חיכית ולא באתם

פתאום קלטתי 40 תגובות נבהלתי!!!!!!!!!!!!!! למה את הולכת לישון? זה לא יפה מצידך! שאלתם מתי יגיעו הלילות הלבנים שלי והנה הם באו!!!!!!!!!!! מחר שבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת לא עובדיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם התחרפנתי! מי בא לנס קפה? אגב הכנתי פיצה מעולם הסרטים חבלזסון מזמזון סוף העולם קדימה

MaYcHuK

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סורי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח התנזרות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo46.gif מאי

את חייבת להפסיק עם ההודעות האלו שנפתחות מצפון מזרח לדרום מערב !! תצחקי לעומק :) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ככה :)

MaYcHuK

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סורי איבדתי שליטה זו השעה הנה אני אצחק לעומק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ו....פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

MaYcHuK

New member
יותר טוב עיניים גבות שפם

ברתולין בטח יגיד הנסיך עיניים זרועות שפם שלי?

קביעה ולאחר מכן שאלה...

ואני תוהה עוד לא ראיתי נזיר שמתיימר להתנזר שוקל את מעשי הזימה שמציאים לו! ובכן.. מעשי זימה זדוניים שתחזור בשאלה בא בחשבון?

הנסיך הפחדן והמושלם../images/Emo25.gif

ראש כחול יש לך...
אני זממתי לחטופותך לטורקיה תגיד מה יהיה איתך מההההההההההה?

MaYcHuK

New member
למה תמיד "מאי" למה?????????????????

אני רק שאלתי שאלה יא אולוהיםםםםםםםםםםםםםםם

למעלה