מישהו יודע מה עושים נגד זאבים?

בצבא היינו משתמשים בפנס

כדי להבריח כלבים/תנים/זאבים/חתולים/ג'ירפות/פילים ודובי גריזלי. אבל משום מה לא נראה לי שאתה רוכב עם פנס וו באפוד שלך
.

ORNPE

New member
אחרי רדף ברדלס

בהתחלה חשבתי שהוא רצה לטרוף אותי , לבסוף הבנתי שהוא רוצה להתחרות.

The Sprinter

New member
למה אתם שוברים את הראש אם זה

הייה זאב או לא? פשוט תרים טלפון למוקד העירוני ותשאל אם יתכן הדבר... מן הסתם אולי הם קיבלו פניות באזור על דיווחים מסוג זה.

קטן

New member
../images/Emo107.gifתודה רבה על השרשור ../images/Emo6.gif

אחלה דרך לפתוח את הבוקר, " כמו ששמה צחקנו
- לא בכינו שנים "

orend

New member
../images/Emo107.gif צמיד צהוב

אתה רוכב עם צמיד של LiveStrong? יכול להיות שהזאב רצה את הצמיד!!! פעם הבאה תביא צמיד ספר ותזרוק לו שיוכל להשוויץ ללהקה. אצלי עובד להשפריץ איזוסטאר על כלבים. בדרך לעבודה אני רוכב דרך בית הלל. קבוע יש לי שני לברדורים שחורים + זאבי מעורב אחד. שלושתם עוזרים לי לחימום, ומיים לא עזרו נגדם. עד שעברתי לאיזוסטאר. לשמוע את הנביחות שלהם נהפכים באחת לסופרן (האו האו האו היייי) ואז משתתקים זה קצת אכזרי, אבל עובד. ברכיבות הבאות כבר קיבלתי מהם מבטים של "בונה, זה ההוא עם האיזוסטר, צ'מעו עקץ לי את העיניים כולה יום. בואו נשמור מרחק". (-:

זה לא היה זאב זה היה בועז שחר../images/Emo26.gif

שיצא לחפש ארוחת ערב, ככה זה כשאתה עורך עיתון אופניים..המשכורת בגובה הBB..

RAVIVT2300

New member
תשפריץ לו איסוסטאר לעין זה ...

זה שורף בגלל המליחות. אז אתה הנער שקרא זאב זאב הא.... מה שלא יהיה באמת הבאת אושר לפורום תבורך.

דני כ

New member
לובשים כיפה אדומה והולכים ליער...

לחפש
אין זאבים באזור שלך גם אם אלו כלבים מחופשים. רוב הסיכויים שאתה מדבר על תנים. הם בד"כ משתפנים ברגע האחרון ובורחים. אין מה לדאוג אלא אם כן יש כלבת בסביבה. תשאל את הוטרינר של האזור. תרביץ עליהם יללה של תן לחיזוק האחווה...

למעלה