מיקוש וארינה- כנסו, ´חת שתיים!

מיקוש וארינה- כנסו, ´חת שתיים! ../images/Emo8.gif

מיקושקשת מדהימה שלנו... מה איתך? אנחנו מתגגות כ"כ... אין לך מושג כמה!!!!!!!! איפה את??? קבלי כמה חיבוקים כמו שאת אוהבת, כדי שלא תעזי לשכוח, יפיפיה, שאנחנו מתות עליך כאן ת-מיד, באמת!!! אז הנה, קבלי:
וארינוש, יקירתי...
את חולה, עם 39 מעלות! (כתבת לי את זה במייל!) רק רציתי שתדעי שכווווווווול הפורום הזה מאחל לך החלמה מהירה!!!!!!! הכי מהירה בעולם...
אוהבים אותך המוווון!!!!!!!!!!!!!!!!!
מתות עליכן
כולנו

rutti

New member
מצטרפת לעדידוש

מיקוש וארינוש אנחנו מאוד מאוד מאוד מתגעגעים. חיזרו מהר!!!! ארינה, המון רפואה שלמה. תרגישי טוב, חמודה! עדידי מה קורה איתך נשמה שלי? איך המצברוח??? את מחייכת?? אני רוצה לראות!!!!

../images/Emo13.gif ../images/Emo98.gif ../images/Emo22.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo9.gif ../images/Emo8.gif ../images/Emo98.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo8.gif

מספיק טוב?
מתה עליך, רותרות!!!!!! את כזאת מדהימה... פשוט... אין לי מילים!!!!!!!!!!!!!!!! אני אוהבת אותך כ"כ, יפה...
רק בזכותך אני מחייכת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! את כזאתי מותק...
אוהבת נורא :) עדי נ.ב ------ את באה לצ´אט???

rutti

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo6.gif

כשאת מחייכת גם אני מחייכת!!!! את מקסימה!!!! איפה היית כל החיים שלי? טוב אני הולכת עכשיו מצטערת. אני אחזור מאוחר יותר. ביי נשמה.

פורומית

New member
מה??????????????????

איזה מזל שיש את עדי, לפחות דרכה אני מתעדכנת על מה שקורה... אז א. מיקה, אני מצטרפת לעדי, את חסרה! את לא יכולה לברוח לנו! ב. א-ר-י-נ-ה, את חולה?? לא יכול להיות
זה כנראה עונת מעבר כזאת, גם אצלינו בבית יש חולים
אבל רפואה שלמה!
ובכלל, את יודעת כמה אני מתגעגעת? לא שומעת ממך, לא יוצא לי לדבר איתך, לא באימייל ולא בשום דרך אחרת, ואפילו הודעות שלך אני בקושי זוכה לראות כשאני פה

למעלה