מים

דנטל

New member
כשאתה שואל שאלה, תענה עליה גם

כבר היה דיון ששאל מה זה בכלל סטוץ, אז אני לא חושבת שמה שאני עשיתי עונה להגדרה. הייתי עם יזיז בים; מעולם לא הזדיינתי בבריכה והכי קרוב שהייתי זה היה עם האקס; הייתי מלא פעמים באמבטיה עם יזיזים; ואתמול הייתי עם עצמי בג'קוזי.

lizard

New member
הייתי באמבטיה ובמקלחת

בבריכה ובים עוד לא הייתי וגם לא בג'אקוזי. אבלאני אופטימי

שמוצקין

New member
טוב גם אני עונה

לשאלה.כל מה שקרה זה שידידה שלי נכנסה למקלחת בזמן שהתקלחתי. אבל לא היו מספיק מים חמים. לא משהו לספר לנכדים.

דנטל

New member
זה הכל?

על כזה סיפור אפשר להוסיף שאני ו- lizard התרחצנו ביחד ואפילו שהיו מים חמים בסך הכל התרחצנו.

שמוצקין

New member
לו היו מים חמים

היה לי בטח מה לספר, אבל זה קילקל הכל ורק רציתי להתנגב ולצאת.

lizard

New member
../images/Emo9.gif

הגעתי למסקנה שלרחוץ בחורה זה פטיש עצבני אצלי

שמוצקין

New member
קוראל

גם את -זאת אומרת שגם את רצית להתנגב ולצאת? או שזאת אומרת שזה פטיש עצבני אצלך? או משהו אחר?

lizard

New member
אגב, פנטזיה נוספת שלי (יש לי הרבה)

היא להתרחץ ולהזדיין עם מישהי במקלחות משותפות. אמנם הדלת נעולה אבל תמיד יש סיכוי שמישהו יבוא באמצע
מי יודע אולי במהלך השבוע אני אגשים את זה

redseamuffdiver

New member
יצא לי בים כמה פעמים

למשל עם חברה בחוף לא ממש ריק בארץ בדר' מז' אסיה שהראות במים לא היתה טובה בגלל חול שריחף במים. כשהתחרמנו נכנסנו למים שהגיעו לנו כמעט עד הכתפיים, הורדנו את בגדי הים ונהנינו בערך שעה כשהאנשים בסביבה לא ראו מה קורה. פעם אחרת שכרנו אני ושתי בנות אמריקאיות סירת מנוע בבימיני, זרקנו עוגן ליד אי חולי קטן והתחלנו לחגוג במים, בגלל הזרמים העוגן התחיל להיסחף ולכן החגיגה נפסקה באותו זמן אבל המשיכה כשחזרנו ליאכטה. היתה פעם במסיבת חוף לילית בבאלי עם חברה אוסטרלית. השארנו את הבגדים בחוף וחגגנו במים, מזל שגמרנו לפני שהגאות באה ולקחה לנו את הבגדים. בנביעות בשנות השבעים העליזות, זיונים בחוף, במים, מתחת למים, על סוכת המציל ואיפה לא.

lizard

New member
אפס שכחתי ../images/Emo9.gif

הייתי עם חברה שלי בכינרת, נכנסו למים. לידינו עמדו מלא אנשים. היא לפתה את מותני ברגליה ואני הזזתי לה את התחתון של הבגד ים ועסיתי לה את הדגדן. לצערי אחר כמה רגעים היא בקשה להפסיק כי היא פחדה שמישהו יראה. בהחלט היה מחרמן

שרות מילואים

לפני כ-4 שנים כשעשיתי מילואים ברצועת עזה הכרתי שם בחורה רווקה מאחד הישובים היהודים כמובן מכיוון שהסיורים עברו דרך מקום העבודה שלה יצא לנו להיפגש כל יום הענינים התחממו במהלך סיור ערב אחד וקבענו להיפגש לאחר שאסיים אותו נפגשנו על החוף באזור נווה דקלים{למי שמכיר יש שם רצועת חוף מדהימה} התפשטנו ונכנסנו למים החוף היה ריק כמובן שעה 2400 לערך הזיון היה גדול המים מרגיעים וגם מלהיבים בגלל תנועת הזרימה אחד הזיונים היותר טובים.

lizard

New member
תודה../images/Emo9.gif

אני צריך למצוא מישהי שיהיה לה אומץ לעשות את זה כמו שצריך. אמרתי מקודם ואומר שוב...אני אופטימי

redseamuffdiver

New member
ואם מישהיא תרצה לנסות

בעוד חדשיים שלשה, כשים סוף יהיה חם יותר, אפשר יהיה לעשות משהו מתחת למים. אני גם יכול לצלם בוידאו מתחת למים (בים או בבריכה שלכם) אם יהיו מתעניינים.

למעלה