מיחזור פרקי טופ-גיר

avshae

New member
מיחזור פרקי טופ-גיר

שלום, אני צופה מסור של הסידרה טופ-גיר. לאחר שצפיתי בכמה פרקים באגו, אני רואה שהפרקים חוזרים על עצמם ולמעשה אתם משדרים לא יותר מקומץ פרקים (מעונות 5 ו-6) בלופ אינסופי, כאשר לתוכנית טופ-גיר יש כמה וכמה עונות עם עשרות פרקים כל עונה. לפעמים יש באגו "טופ-גיר - המיטב" שזה בעצם מיחזור נוסף של אותם קומץ פרקים, רק במיקס קצת שונה (זה תמיד בוגאטי ויירון, רכב אמפיבי, מאזדה mx5 מול גרייהונד, חופשת קרוואן, ועוד איזה שניים שלושה במיקס כזה או אחר ובזה זה מסתיים). כיוון שטופ-גיר היא התוכנית היחידה שאני צופה בה באגו, רציתי לשאול אם יש בכוונת הערוץ לשדר פרקים אחרים, או במילים אחרות אם כדאי לי להמשיך להחזיק את הערוץ. ובנושא אחר ואולי קשור, שמתי לב שב-bbc prime היו משדרים פעם פרקים מגוונים, ואז הפסיקו עם זה. האם זה בגלל שאגו מונעים את השידור של bbc-prime עקב ענייני רכישת זכויות או משהו כזה? אז אם רכשתם זכויות, נא שדרו את הפרקים.

Blackevil

New member
כן זה ממש מרגיז

אני צופה בטופ גיר כל יום וזאת אחת התוכניות האהובות עלי. אגו לא מזמן עשו פרק אחד מהעונה התשיעית כשהראו את התאונה של Richard Hammond ואז אחרי כמה זמן התחילו את העונה השמינית, סיימו אותה. אחר כך שידרו המיטב של טופ גיר, ועכשיו הם חזרו לעונה החמישית. העונה החמישית משודרת כבר יותר מדי באגו, לא הגיע הזמן להתחיל את העונה התשיעית? זאת התוכנית היחידה שגם אני רואה באגו ואין לי סיבה להשאיר את הערוץ כשכל הזמן משדרים את אותם הפרקים של התוכנית היחידה שאני רואה שם (טופ גיר).

למעלה