מחשב-אייפון

מחשב-אייפון

למה אני לא מצליחה להוריד שירים מהמחשב לאייפון ? כשאני מחברת את הכבל מופיע לי רק התמונות ואין לי אפשרות להעתיק לתיקיית התמונות שירים ותמונות

אלעד נ.

New member
אין אפשרות להתחבר כ DOK באייפון

האייפון אינו מאפשר עבודה כ DISK ON KEY ולכן יש להתקין את התוכנה.ITUNES

Inigo Monttoya

New member
שלום דלית

על מנת להעביר מוזיקה אל האייפון, עלייך להוריד ולהתקין את תוכנת ה itunes . תוכלי להורידה מכאן . אחרי שהתוכנה מותקנת זה מה שעלייך לעשות : ישנם שני שלבים. הראשון - בתוך האייטיונז, מצד שמאל, היכן שרואים טור ארוך של כל מיני תיקיות ,תלחצי למעלה תחת Library , על Music. לאחר מכן, תלחצי למעלה ,בתפריט העליון על File ותבחרי ב Add Folder To Library. יפתח לך חלון קטן שדרכו את יכולה למצוא את התיקיה במחשב שבה את שומרת את המוזיקה שלך. תמצאי אותה ורק תסמני אותה, אל תכנסי אליה. אחרי שסימנת אותה, תלחצי באותו חלון על Select Folder את תראי באותו רגע שהאייטיונז מתחיל להוסיף את כל השירים שלך . בשלב השני, את מחברת את האייפון שלך, ולאחר כמה שניות, מצד שמאל, יופיע תחת Devices שם האייפון שלך (משהו בסגנון dalit's iPhone, או Tal's iPhone). את צריכה ללחוץ עליו פעם אחת (קליק שמאלי אחד) לאחר מכן, בראש המסך יופיעו כמה אפשרויות. אחת מהן היא Music. תלחצי על Music ותסמן את Sync Music . לאחר מכן, בצד ימין למטה תלחצי על Apply. האייפון יתחיל להסתנכרן והמוזיקה תעבור אליו. אם משהו ממה שהסברתי אינו מובן, תעדכני מה וננסה לעזור.

itunes

היי, עזר לי מאוד תודה, עכשיו בשביל להעביר מהמחשב לאייפון מה אני אמורה לעשות?.. תחת האייפון שלי רשום אתהמוסיקה אבל באייפון עצמו לא מופיע לי מה שהורדתי/ העברתי

Inigo Monttoya

New member
לא בטוח שהבנתי

האם כשאת ב Music תחת Library באייטיונז את רואה את כל המוזיקה שלך ?אם כן, את צריכה ללחוץ מצד שמאל על שם המכשיר שלך, ואז למעלה ומימין יש שורה של אפשרויות. תלחצי היכן שכתוב Music . מתחת תסמני את sync music ואז תלחצי על apply מצד ימין למטה. אם את עדיין לא רואה את המוזיקה במכשיר, נסי לכבות ולהדליק אותו

למעלה