מחשבות על ה'סינגל לזמן קצוב'

אני לא חושב שאצא עם כוסיות

לא רואה איך זה קורה. אני מניח שאם אצלח את המכשול הזה, לא יקשה עליי לצלמן בעירום.

דווקא פתרון לא רע

אם אתחתן איתך, כל הבעיה שתיארתי תעלם. אני לא חובב מכוערות, בדיוק כשם שאני לא חובב כוסיות. אני פשוט לא חובב. זה לא משנה לי. בטח לא כשזה נוגע למדיום האינטרנט ואף אחד לא יכול לבדוק אותי. אני משתדל, אם אהיה רציני לקצרה, להנות ממאפיינים אחרים של האדם איתו אני מבלה. ה"בנוסף לכל", אגב, גורם לי לחשוב שהחמאת לי במובלע.

אל תחשוב מותק..

סתם...הייתה שם איזו מחמאה... ה"אגב",אגב, גורם לי לחשוב שאתה רומז שאני בולעת...(לא מכחישה ולא מאשרת)

אני לא נוהג לרמוז

לו הייתי חושב שאת בולעת, והדבר היה חיוני לדיון וברצוני היה לכתוב זאת, הדבר היה נכתב. מצד שני, האדישות שמציפה אותי מסכלת את הרצון שלי לעשות דברים מעין זה. וכשזה מגיע אליי - כן בולעת / לא בולעת, מה זה משנה ?

לא סיפרו לך בגן שזה בדיוק

משקף את ההבדל המהותי בין מחבבת לאוהבת?? בכל מקרה ילד, מה קרה? מה עושה אותך כל כך אדיש? למה להיות אדיש כשיש כל כך הרבה טוב בעולם?

אני מניח שאותו מעריכים,

או לכל הפחות מכבדים. לא בולעים אותי. יש באדישות שלי משהו שעובד מעצמו. ככה נוח לי.

טוב...אין לי מה להגיד על זה...

אני לא מבינה מה טוב באדישות אבל שיהיה. מה שעושה לך טוב על הלב. שיהיה בהצלחה בעוד שנה וקצת...ואל תלבש תחתונים מתחת לחליפת חתן שלך- פסי תחת מצטלמים ממש רע.

חשבתי שכבר לא לובשים תחתונים

ואם את מתעקשת, או שזה עניין עקרוני בשבילך, אני אשקול את האפשרות שתבלעי לי.

יקירי...את הרכבת הזאת כבר פספסת...

וממתי אתה חי בדיליי?? להזכירך- אותך לא בולעים... סתם אולי...בוא לגור איתי באיטליה.

ממתי אני חי בדיליי ? :)

שעשעת אותי מאוד-מאוד. ממתי, באמת ? אני חי את החיים שלי בשידור חוזר, בהקרנה מאוחרת, עם הפרעות וקוים ןפס קול בשפה שאני לא מכיר בכלל ובשחור-לבן. שועשעתי לחלוטין, אכן. אני זז.

lior29rg

New member
אח שלי, אני אוהב אותך, באמת...

אבל אתה חייב להחליף את הסוחר שמוכר לך, החומר שלו לא עושה לך טוב.......

יקירי...אתה לא רואה שהם עושים לו

רק טוב? הוא עבר ממצב של מירמור טוטאלי לגבי עניינים זוטרים כמו תחתונים של פו הדוב ואדישות טוטאלי. לא יודעת מה איתך אבל לדעתי זה שידרוג.

מי שלא ראה את המשחק של קיאנו ריבס

בסרט ג'וני נמוניק, לא יבין לעולם את הגאונות של שחקני "משחק החיים", לדעתי.

רוצה לבוא לראות איתי "בני וג'ון"?

לכל החברים שלי כבר נמאס מזה...אני לא מבינה איך...הם אנשים מוזרים שכאלה...כאילו שלראות את ג'וני משחק עם הלחמניות 3000000000 פעם זה מספיק... לך תבין אנשים.

למעלה