מחפש סרטי

steve vai

New member
מחפש סרטי

אימה טובים משנות השמונים ועד עכשיו: רשימה של סרטים שלא תרשמו לי כי אני מכיר אותם: יום שישי ה13 שתיקת הכבשים1 2 3 ליל הסכנים-ליל כול הקדושים כמובן צעקה 1 2 3 פסיכו GHOST SHIP אמריקן פסיכו 1 2 ועוד. בבקשה תרשמו לי רשימה של סרטי אימה מוצלחים תודה

Frostey

New member
איך שכחת את...

מגרש השדים,בית כברות לחיות,פנטום הקניון ומשחק ילדים!

Miss Dream

New member
אמ..

בית כברות רושמים עם ק'- בית קברות..

קרמי

New member
לא ראיתי את הסרט עדיין

אבל באנגלית זה מאויית עם שגיאת כתיב בכוונה. למישהו יש הסבר?

לא פיה

New member
השערה

הסרט מתעסק בילדים- הם אלו שקוברים את חיות המחמד שלהם ואם מישהו שם שלט של "בית קברות לחיות" זה בטח ילד- על כן שגיאת הכתיב. אבל שוב, זו סתם השערה.

wranger

New member
תשובה נכונה

באנגלית הספר נקרא Pet Sematary, אבל "בית קברות" זה Cematary, ולכן החליפו גם בעברית את האות הראשונה. הסיבה, כמו שנאמר כאן, היא שהשלט נכתב על ידי ילדים שקברו שם את חיות המחמד שלהם. כמו, להבדיל, "לילסדה" (ליל הסדר).

לא פיה

New member
הסרט המקורי יצא ב-1989

אבל היה לו המשך שיצא ב-1992. הרומן מאת סטיבן קינג, עליו מבוססים הסרטים, יצא לראשונה ב-1983.

אנזימים

New member
ייה! איזה יפה הכריכה של הספר!

לי יש עם כריכה אחרת. מי זה בכריכה? פסקו?

Miss Dream

New member
אוףףףףף../images/Emo46.gif

נהדר...
כולם אמרו לי "סרט מדהים, תראי אותו" ואני אמרתי "לה..למה? בטח סרט טיפשי כמו "זה"..טוב אבל עלילה מפגרת".. ועכשיו- כשאני כ-ן רוצה לראות את הסרט, אז אין אותו?!
אלוהים בטח צוחק עליי שם למעלה..

אנזימים

New member
חחח

ל"זה" אין עלילה מפגרת...הבמאי מפגר..:) ובית כברות לחיות זה סרט מהמם!! ת'אמת הוא די עצוב..היה קטע שהיו לי דמעות בעיניים-זה סרט ממש מהמם. רק לקראת הסוף הסרט הופך להיות דומה לצ'אקי אז אל תתפלאי... אבל אני לא אהרוס לך! סרט ממש יפה! חרשתי עליו איזה שבועיים טובים...

Miss Dream

New member
האמת, לא ראיתי את הסוף של צ'אקי..

לא יצא לי לראות...
ובקשר ל"זה"- הסוף של זה היה קצת...אהמ...קיטשי.. אבל הבמאי של זה לא היה מפגר..בפעם ה-1 שראיתי את הסרט- נבהלתי מוות!! אני זוכרת שכזה העברתי לי ערוצים ביום שישי בערב אחרי שההורים שלי הענישו אותי ולא יכולתי לצאת.. בערך בחצות הסרט התחיל ואני כזה:"איכס מה זה? עוד סרט ישן?" כי ההתחלה של זה קצת מזכירה סרט ישן כזה דפוק.. ואז היה את הקטע הזה עם הילדה שאותו בפעם ה-1 לא הבנתי בכלל ואת הקטע עם הילד- מה זה נבהלתי!!!! אני כזה- ג'יסס!
אבל הסוף הרס הכל...
בכל מקרה, אני מאוד מקווה שאני אצליח להשיג את הסרט איפשהו...
יש זה 2 !!

אנזימים

New member
טוב, אז ככה:

לא התכוונתי לסוף של צ'אקי, אלא לסגנון של הסרט-סתם כזה "מפחיד" עם בובה רוצחת...
שמעתי שיש "זה 2" אבל עוד לא ראיתי, אני מתארת לעצמי שהסרט מפגר.. אממ...בקשר לבמאי-הספר "זה" הוא ספר מאוד יפה ומאוד מומלץ, גם מי שחשב שהסרט משעמם יפחד כשיקרא את הספר. לסיפור הזה יש המון פוטנציאל להיות סרט ממש אבל ממש מפחיד
, וחבל שהבמאי הרס את הפוטנציאל הזה
. בקשר לסוף הסרט, שהוא גם סוף הספר-לא התפלאתי שהוא יצא מפגר,כי זה באמת סוף שממש קשה ליישם בסרט..אז זה מה שיצא... קיצר-תקראי את הספר, תפחדי כפליים. ד"א-שמת לב לחתימה שלי? "they float Goergie"

Miss Dream

New member
אה וואלה!!

חחח לא שמתי לב... - does it float? (משהו כזה) - oh yes, they float, they all float...
אממ.. מעניין מה יהיה בזה 2... הסרט מפחיד אני יודעת. קראתי
. חבל שהם לא עשו את הסוף כמו בכל סרטי האימה והיו מראים כזה שהם כולם נוסעים להם במכונית ואז יש מוזיקה שמחה ואז פתאום רואים פתח ביוב ושומעים צחוק...
זה היה יכול להיות טוב!! ובאמת ציפיתי שזה מה שיהיה...

mancha

New member
דווקא

אני דווקא די אהבתי את "זה".. אבל בעיקר בגלל שהיו שם מלא שחקנים שאני אוהבת.. הרבה "קראשים" שהיו לי בתור ילדה, כמו למשל ג'ונתן מה שמו, זה ששיחק את הילד הראשי, וסת' גרין ובטח היה שם עוד מישהו, אבל הכי הכי הכי- טים קארי, מתה עליייייו..

אנזימים

New member
טים קארי הכושי!!!../images/Emo6.gif

אבל לליצן יש קול אינפנטילי....היו צריכים לעשות לו קול של עורב כזה זה היה יכול להיות מפחייייייד

למעלה