מחפש מסעדה טובה עם אוכל ביתי

היללויה

New member
../images/Emo5.gif אמא'לה

מה נהיה לי...

שח_מט

New member
ידידי,

[למרות שהברזת לי מליל העינויים האחרון אצל ר'...] רציתי להמליץ לך על מסעדת "הבית" שלי, ממש פה ליד הבית, אבל ננהf הקדימה אותי ואף לינקקה לחווית הארוחה המשותפת שלנו שם. תקרא ותרוץ! שח

ננה f

New member
הי שח באמת..../images/Emo52.gif

soak..ביקשת רומנטי.אני חוזרת ואומרת, זה לא מקום מהודר אלא פשוט שבפשוט, אבל זה כל חינו יופיו ובעיני זה רומנטי מהרבה מקומות פלצניים. הוא פשוט, אמיתי , ישיר מהלב ולגמרי אותנטי ולא ממוסחר. רק שישאר ככה...

Soak

New member
../images/Emo51.gif רבה לשניכם ../images/Emo24.gif

האמת - זה נשמע מקום מדהים ועשיתם לי חשק גדול לבקר שם. ראיתי גם את התמונות בשרשור והכל נראה ממש מעורר תיאבון, למרות שהמקום אכן נראה פשוט שבפשוט. אבל בגלל שאני מחפש מקום לחגוג בו יום הולדת ביום שישי בערב זה נראה לי קצת לא מתאים (וגם לא פתוח...) ספציפית להפעם. אז הזמנתי מקום ב"עדנה" (לפי המלצות שקראתי ב-rest ושמעתי מאחותי. אגב, תוכלי לפרט על ריח השמן השרוף? זה לא נשמע טוב...
) אבל שלא תחשבו לרגע שההמלצה הזו נפלה על אוזן ערלה! אנחנו נבקר אצל עצמון בהקדם האפשרי, באירועים חגיגיים פחות. מבטיח!

שח_מט

New member
בהצלחה....

ותחזור לדווח. שמעתי על עדנה טובות ורעות ועוד לא הייתי. שח

ננה f

New member
איזו משמעות יש ל.. שמן שרוף מעבר ל.

ריח שמן שרוף?
. וכל מה שבא איתו.. בכל אופן - לא ממליצה. ואם כבר.. אני בכ"ז אומרת.. אולי תנסו את "דודה" המקום החדש? הביקורות די משבחות. העיצוב נאה מאוד ונדמה לי שיש להם שף, שזו לא רק מסעדה בייתית אבל המטבח הוא בעל מרכיבים דומים למה שחיפשת. לדעתי יש ביקורת לא ממזמן כאן בפורום והנה עוד אחת..

Soak

New member
זה כשר...לא מתאים ליום שישי בערב../images/Emo4.gif

אבל תודה!

עדנה היתה כמה שנים

המסעדה הביתית שלי. ומכירה כמה וכמה שהיא עדיין כזו בשבילם.מעולם לא הרחתי שם ריח של שמן שרוף. מסעדה ביתית (אוכל עם נטיה לפרסי), אוכל טרי מנות גדולות. ואם אין המון ציפיות בהחלט מסעדה נחמדה. לא לדלג על הלזניה

גביבית

New member
מסעדה ביתית וגם רומנטית...

למרות שצירוף המילים "אוכל ביתי" ו"רומנטיקה" לא בדיוק הולך ביחד...מסעדת דודה בנווה צדק (היכל התלמוד פינת יהודה הלוי). מקום יפיפה, לא פלצני, עם אוכל ביתי-ירושלמי משובח ועובד גם בלילות (לאווירה הרומנטית).

ננה f

New member
soak יקירי..

אשמח לדעת איך היה.. חשבתי על פיני בחצר ביפו.. מול הים, בסופה של מחר..יכול להיות מאוד רומנטי .. ובנוגע למה שנכתב בשרשור הזה למעלה: 1.הטעיה - היא מילה לגמרי לא מתאימה .כשהביקורת שלי פרושה כאן וכל אחד יכול לקרוא ולהבין (וכמובן גם לא להסכים) מה אני חושבת על המוסד,ולמה , ולהסיק את מסקנותיו בהתאם. 2.רומנטיקה - זה דבר אישי . ופורום לעומת זאת,אמור להיות מעוז הפלורליזם . המקום בו כל אחד יכול להביע את דעתו כל זמן(!!!) שאינה פוגעת באחרים. לי אוכל על פתיליות ,למשל, עושה את זה. לעומת זה -בויה שכל כך מקובלת כאן כמקום רומנטי ממלאת אותי חלחלה וגועל,בעיקר בגלל השירות. ויועזר מזכיר לי אבק עכבישים ותת יחס מביש ומאוס לסועדים ורובכם תשבעו על הרומנטיות של המקומות האלה... ננה

lavendula

New member
אפשר אולי לסכם

שקשה למצוא מסעדה רומנטית שמגישה ממולאים? מעניין מה קורה בסוזנה. הייתי די מזמן, אבל יש להם מאכלים ביתיים והם בכל זאת נהנים מן הקסם של נוה צדק. השאלה על מה הדגש: על האוכל, על מיקום המסעדה, עיצוב המסעדה... גם מיכאלי ברשפון היא ביתית ורומנטית, אבל האוכל יותר מתוחכם.

LadyG

New member
הייתי לא מזמן בסוזנה

ישבנו במרפסת הקסומה ואכלנו ממולאים טובים. ובהחלט למקום יש סוג של קסם.

למעלה