מחפש המלצות לאלבומים טובים

Free P

New member
מחפש המלצות לאלבומים טובים

שלום אנשים. מה שלומכם? פעם ראשונה כאן. נעים מאוד. אני אוהב מוזיקת רוק ופינק פלויד הינה הלהקה האהובה עליי ביותר. אני שומע גם פסקולים של סרטים שאני אוהב, ואוהב גם את מייקל ג'קסון אותו אני מעריץ מגיל 12. אני מבקש המלצות לאלבומי רוק טובים מכל הזמנים. אתם יכולים להמליץ לי על אלבומים מתחילת שנות הששים ועד היום. אני אגיד לכם איזה אלבומים אהבתי ואיזה לא כדי לדעת על מה להמליץ לי. אני אוהב את כל האלבומים של פינק פלויד. והשניים שאני אוהב יותר מכל הם: Dark Side OF The Moon Wish You Were Here שמעתי את כל האלבומים של ג'נסיס אבל לא התחברתי למוזיקה שלהם חוץ משיר אחד שבעיניי הוא מופתי. אני מדבר על Firth Of Fifth שיר מדהים עם סולו גיטרה חשמלית מרתק. מהאלבומים של קאמל אהבתי רק את Mirage ובמיוחד השיר המופתי והמרגש שלהם Lady Fantasy אהבתי גם את האלבום של Caravan שנקרא In The Land Of Grey And Pink למוזיקה של King Crimson לא התחברתי. מבין האלבומים של Yes אהבתי רק את Close To The Edge שאר האלבומים שלהם שיעממו אותי. למוזיקה של Rush לא התחברתי. מבין השירים של Jethro Tull אהבתי רק את הקטע מתוך Thick As A Brick בו הם שרים The poet and the painter casting shadows on the water קטע של איזה 3 דקות. למוזיקה של Gentle Giant לא התחברתי. מה שהבאתי כאן היה רוק מתקדם אבל אתם לא חייבים להמליץ רק על רוק מתקדם. אפשר גם רוק רגיל אבל לא מהסוג הזול של שנות השמונים והתשעים. אני לא אוהב את מטליקה, גנז אנד רוזיז, סקורפיונס והלהקות הבינוניות הללו. ואפשר להמליץ גם על דברים אחרים חוץ מרוק. אני מעוניין להתנסות בדברים חדשים. תודה רבה לכם.

o pie

New member
ניסית רדיוהד?

אם לא אז נסה את Radiohead - OK Computer, אם תאהב תוריד את כל הדיסקוגרפיה. רדיוהד הם הבסיס של כל מוזיקה טובה בת זמננו לדעתי - folk, rock, blues, electronic, alternative, indie... יש אין סוף אפשרויות

Free P

New member
קניתי היום שלושה דיסקים של רדיוהיד

בהמלצה מהחבר'ה בפורום אגדות רוק. עם עוד כמה המלצות ללהקות אחרות. אתה מוזמן לראות. כאן, קיבלתי רייטינג די נמוך
מה קרה לכם? אני זוכר שבעבר זה היה פורום מאוד פעיל. תודה על ההמלצות.

למעלה