מחפשת קטע של הגיים בוייז.. תעזרו

lililulu

New member
בוא נתערב שאם משלמים לך את הולכת!?

הולכת ועוד נהנת מזה! חוץ מזה מדברת מי שלפני פחות מעשרים דקות כתבה בשאלון שהיא מעדיפה את סקעת על מויאל! אז הוא לא כל כך נורא נכון?! ומה זה משנה? אולי סקעת זה לא משהו [ככה את אמרת! אני לא חושבת ככה!] אבל נינט זה הרבה מתחת לסקעת! ממוסחרת יותר מכל אומן בארץ! והיא כבר מזמן הפכה להיות טאלנט! אז זמרת היא לא, ויותר מזה, אם היא לא זמרת אני לא חושבת ששווה לשלם על כרטיס להופעה שלה! וסליחה על החפירה:] אם זה היה מישהו אחר לא הייתי כותבת כל כך ברצינות...פשוט אני יודעת שאת באמת קוראת ומפנימה את זה חחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טוב. חחחחחחחחח נינט לא זמרת XD חחחחחחחחח סתמי. עאלק לא זמרת [ % |; ] ממש מצחיק,היא הוציאה דיסק , יש לה מסע הופעות בכל הארץ , עובדת על עוד דיסק , והיא לא זמרת ? D ;;;; ח - ע . לא אמית,לא. נינט היא ועוד איך זמרת, היא ה-זמרת , הזמרת הכי טובה שיש במדינה הזאאת , ואם היא יוצאת למסע הופעות אז בוודאי שאני אשלם כסף כדי ללכת לראות אותה, ואני בטוחה שאני ייהנה,כי היא מדהימה! וגם השירים מדהימים. ! אהמ,וסקעת? לא מגיע לקרסוליים שלה,אין בכלל מה להשוות ביניהם

lililulu

New member
יודעת מה?

סבבה:]] אין לי כוח להתווכח...לכל אחד יש את הדעות שלו ואת הזמרים שהוא אוהב בקיצור תהני בהופעה של ההיא שלא תמשיך לעונה ה-5 של השיר שלנו

../images/Emo6.gif,

חח תודה :] והיא עשתה בשכל שהיא לא ממשיכה, גם רן ואושרי . יאללה מיצו , שיעשו סדרה חדשה

lililulu

New member
יש לי רעיון!

נכון הרשמי יש את בת דודה של שרון? בר סנדלר? תשאלי אותה! כי בטח בהשקה היו רק הקרובים שלהם...עוד אף אחד לא הכיר אותם...

../images/Emo118.gifבנות ../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

אנחנו מקום רבייעי אתן מבינות מזה מביע ? כולן ללא יוצא מהכלל מצביעעעעעעעעעעעעעעעעעעעות ! לא ניתן לאמיר פיי גוטמן להנות ולהיות במקום הראשוון ! כולן מפציצווווווווווווווווות פגזיםם מוובבןןן ?!?!

למעלה