מחפשים צלם וסלון כלות/מעצבים מהצפון

כתום צלמים וסלון של ירון חזן

אני התחתנתי לפני שבועיים בערך וכתום לצלמים היו אצלי והיה ממש אחלה התמונות מוצלחות, הוציאו אותי מאוד יפה ואני בדרך כלל לא נוהגת להחמיא לעצמי, ושלא לדבר על הסלון של ירון חזן. השמלה יצאה ממש יפה והאיפור היה משהו משהו- מאפרת אנה והתסרוקת היתה מוצלחת גם היא. בקיצור כתום צלמים וסלון של ירון חזן. בהצלחה

סלוני כלות בחיפה וצפון

דוכסית - נורא נחמדה, שמלות יפות, לא ממש מיוחדות, אבל יפות. מחיר בינוני. לוק - יחס לא משהו, סגנון קצפתי למדי, אין לי מושג מהמחיר אפילו לא טרחתי לשאול. עליזה גרטס - שמלות יםות, די יקר, יחס סבבה אלינור לרמן - שמלות מדהימות לחלוטין (לטעמי כמובן), אלינור עצמה חמודה, מחיר בינוני פלוס, תלוי בבדים שתבחרי. טלי - מעצבת צעירה. לא הייתי אצלה, אבל שלוש חברות שלי עושות אצלה - כנראה שהיא טובה וזולה. מי עוד? סלון תהילה בצ,ק פוסט - שמלות חביבות, מחיר סבבה, נורא לוחצים לסגור על ההתחלה. בהצלחה!

צריכה להתחיל בסבב מדידות

א. האם להתקשר לתאם מראש או פשוט להגיע (בטוחה שיש בדפים קודמים) מודה- מתעצלת לחפש, אשמח אם תענו לי בכל זאת.... ב. מה בדבר בחירת השמלה עם בן הזוג?מקובל? מומלץ?

תשובה (חלקית)

בקשר לביקור ללא תיאום - תלוי ביום בשבוע - ימי שישי קצת יותר לחוצים. בקרי אמצע השבוע יותר נינוחים. אם את מתכננת לבקר בדיזינגוף, בבקרים של אמצ"ש, יש פחות סבירות לקבל פרצוף חמוץ (אני לא קבעתי פגישות, ורק במקום אחד עשו לי פרצופים, וביקשו שאחזור עוד חצי שעה). ובקשר ללקחת את בן הזוג - הממ... למרות שאמרתי שאני לא אעשה את זה... בכל זאת... היה על זה דיון די סוער ממש לפני כמה ימים (כותרת השרשור היה משהו כמו "התגודדות כלתית", או משהו כזה, והשרשור נפתח ע"י cats inc). כנראה שכן תאלצי לדפדף קצת אחורה...

אנשים עובדים......

עד איזה שעה פתוחים הסלונים בד"כ? אני עובדת יחסית עד מאוחר (חצי מהיום אני בפורום וחצי עובדת...)

הסלונים פתוחים עד מאוחר -

אל תשכחי שהם אמורים להלביש כלות לפני החתונה - ולכן, זאת סיבה מצויינת להרים טלפון ולברר. ואם את עובדת עד מאוחר, אז או שתנסי בבקרים (למרות שהמקומות גם נפתחים יחסית מאוחר, בסביבות תשע עד עשר), או שתנסי בשישי (הרבה אנשים מנסים בשישי, ולכן זה יום עמוס יחסית, ושווה לקבוע פגישה)

לא...

גג שבע-שמונה. תנסי ביום שישי לדחוס כמה דוכסית, אלינור וגרטס אחלה. לי אישית היתה חוויה גרועה בלוק אז אני לא בדקתי שם בכלל. תות

צמוקיה

New member
על סלוני כלות בקריות

רשמו לא מזמן. חברה שלי התארגנה במיקאסה והיתה מרוצה ונראתה נפלא אבל מישהי רשמה פה גם אחרת. בעצם, נראה לי שעל כל מקום יש גם
וגם
שווה לעשות חיפוש.

כלה ליום אחד

מה שמעת עליהם? הם מאוד מואד חדשים , לא בא לי ש"יתגלחו" עלי תודה בכל מקרה

robin31

New member
אני עושה אצל אלינור

ואני ממליצה עליה מאד בחורה מקסימה ושמלות מהממות ! עוד שבועיים החתונה ויצאה לי שמלה מדהימה !

למעלה