מחירות לעבדות.. - מרתון ספין באולגה

אוסי18

New member
מי מבריז, מי?

יא- קופץ בראש..... ואני לא דואגת לך, דאגת לצייד עצמך עם שתיים: אחת משמאל ואחת מימין.........

yoav026

New member
זאת משמאל הבריזה-נשארת לבד במערכה...

ושלא תיצאי לי באמצע -
שומעת??????

עבדים היינו.... ../images/Emo162.gif

יא
אחד
מי שמכיר, מי שדיווש... יודע גם יודע שהבטחות אתה יודע לקיים והמרתונים שלך מדהימים וקורעים! קשה לי להמתין כל כך הרבה זמן עד למרתון... יווווו איך שהזמן עובר לאט
יקירי, רק שתדע... התחלתי להתאמן לקראת המרתון ואני מרביצה דאבלים וכו' כדי לעמוד בקצב המטרף שלך
לגבי עוגיות פסח.... סומכת עליך שתעזור לי להוריד קצת מהקלוריות שאני דוחפת כבר שבוע מהעוגיות שוקולד בוטנים
הארורות האלו

מגן רן

New member
בדצ"ית יקרה...

כמה פעמים ביקשתי לא לשים תמונות שלי באתר,הא?
צפריר היקר- רק רציתי שתדע, שזמן רב אני מחכה למרתון כזה ממדריך איכותי שיעביר אימון רכיבה כהלכתו ...

אלוהים ישמור ../images/Emo5.gif

"הפיראט" התפגר לו מהסנפת יתר... אבל את רוח הלחימה וההשגים שלו הייתי מוכנה לקנות בכל רגע
ויש מה לצפות כי צפריר הוא אכן מדריך איכותי ואימון שלו הוא אימון רכיבה מושלם! המלצה ממני אליך וכל שאר משתתפי המרתון... להצטייד בטייץ רכיבה עם ספוג עבה במיוחד
ולשכוח מהתוכניות לסופ"ש...

tsafrir golan

New member
הסיפור האמיתי - למה אין עמידה אצלי (כמעט..)

לפני כמה שנים התאמן אצלי אדם (מהקיבוץ שלי וחבר משפחה) שהוא בן גילו של אבא שלי (85 בינואר האחרון!) האיש הזה רכב מדהים ולא היה אתגר ועלייה שהוא לא פיצח. רק דבר אחד היה בעייתי אצלו: הוא סירב לבוא עם טייץ או עם מכנסי ספורט והגיע באופן קבוע עם מכנסי פלמ"ח שעברו רק בטיפה את קו המפשעה...
כמובן שתחתונים לא היו נוחים לו ולכן הוא ויתר גם עליהם...
בקיצור ה"מה שמו" שלו ביצבץ באופן די קבוע החוצה...
אבל הבלאגן האמיתי התחיל כשעלינו לעמידה!!! מכירים side 2 side?.... אתזה כבר לא יכולתי לסבול ומאז התרגלנו שכמעט לא עומדים בשיעורים...
ככה העברנו כמעט שנה וחצי של אימונים, הוא מולי (עם העין האחת..) ואני מולו בוהה ותקוע עם שתי העיניים בריקוד המשונה שהתפתח מולי... הסיפור אמיתי/חשיפה... - למה אין עמידה אצלי (כמעט)

חחחחחחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קרעת אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מזמן לא צחקתי כל כך הרבה - הבטן כואבת לי
יפטרו אותי בגללך
( לא שאכפת לי אחרי שנתנו לי מתנה ענקיייית לחג
הייתי בטוחה שבגלל משהו אחר אין עמידה אצלך? (כמעט) אוווווף! ענק!

Tami661

New member
לפי הגיל של המתאמן... אני מבינה שגם אצלו אין

עמידה כבר (בכלל ולא כמעט)

ennicka

New member
../images/Emo6.gif קרעת אותי בן אדם

אני צוחקת כאן במשרד בקול רם
רק חבל שתוך כדי גם מדמיינת את התמונה

היי tsafrir golan , יו.. נקרעתי מצחוק:-

כשקראתי את הכותרת, וכתבת שאבא שלך בן 85 ( אגב, גם אבי) ....חשבתי שהכותרת תיקח אותי לתוכן אחר...

crowspin65

New member
בדיליי קצת - אבל קרעת אותי....

חבל שלא אוכל להגיע למרתון, אני בקורס מדריכי ספינינג - אבל בטוח שבפעם הבאה אגיע...

tsafrir golan

New member
"הכאב הוא זמני, הכניעה היא נצחית."

את רוב ההתקדמות וההתפתחות האישית שלי אני חייב למדריכים אחרים שהלכתי לשיעורים שלהם. עד היום כשיש לי חלון קטן להשחיל שיעור אצל מדריך אחר אני מייד קופץ על ההזדמנות. "מכל מלמדי השכלתי"!!! מתחם האירוע באולגה צמוד למתנ"ס ובו כיתה זמינה ונוחה ללמוד. אני מניח שאין שום בעיה לארגן לקורס שלכם את הכיתה לכמה שע' לחלק העיוני ותצטרפו אלינו לאימון לחלק המעשי. מציע לך לעבור על רשימת המשתתפים באירוע, מיטב המדריכים רשומים, רק בשביל זה שווה לבוא ולרכוש עוד כלים. אשמח לעזור
צפריר

crowspin65

New member
לא הסברתי נכון...

מדובר בקורס ע.ר. שהוא חובה למדריכי חד"כ שהם חובה למדריכי ספינינג... ואני מסכים איתך, אני תמיד למד מכל אדם ואדם
בטוח שעוד ניפגש.

tsafrir golan

New member
רן היקר...

מתכנן לשים play במערכת, להשאיר את המתופף לבד על הבמה לתפוס זוג אופניים (ועדיף בשורה הראשונה..) ולהצטרף עם כולם לאימון רכיבה עד כלות. איכות הנרשמים וארסנל המדריכים הוא כ"כ עמוק ואיכותי שנראה לי שההנחייה שלי תהיה מיותרת לחלוטין. מוציא כרטיס אשראי ונכנס תיכף לריל טיימינג להירשם לאירוע
... צפריר.

shz1985

New member
בהרשמה צריך לרשום מועדון?

איזה מועדון?ואגב, אני שוקלת להשתתף רק במרתון המקצועי. אני עדיין אקבל את החוברת?

למעלה