מזמן לא היה פה אחד..

tamarhp

New member
לא.

אתן עיזים

קיפיק

New member
מן הסתם....

מחזור כמו שלנו אין כל שנה..... ואם כבר מדברים על התעללות במורים....את לא רוצה לדעת מה עשיתי ליעל שושן המורה לביולוגיה בבדיקת עמילן בנוזלים צהובים (שמפאת חוסר מקום וצנעת הפרט והפורום אני לא אספר....אבל כולם יודעים לאיזה נוזל אני מתכוונת...) שולי, זוכרת את ההתערבות שלי עם גילת על הבדיקת עמילן בביולוגיה? נוסטלגיה עם ריח של פיפי...

איילת כ

New member
טוב

התחלתי ואז ראיתי שזה יותר מדי שאלות לכן החלטתי לענות על מדגם מייצג 1. איילת 25. עוגת גבינה או עוגת גלידה 50 סתם מכנס 75. בכמה. 100. לא יודעת,זה ואחד דילמה ואני לא אומרת את זה ממניעים אישים אלא להפך. תם ולא נשלם!!!!!! בעקרון תגידו את האמת נכון שאחרי איזה 6 אנשים אין להם יותר כוח לקרוא? ידעתי אז אני מתחשבת בכם...

ת'אמת?

זה ממש לא נכון. אני נהנת לקרוא את של כולם. ואם אין לי כוח באותו רגע - אני קוראת בזמן אחר!

pink slip

New member
....

1. שם: אילה 2. גיל: 16 ו... אממממ... משהו כמו 3-4 חודשים... 3. תאריך לידה: א' שבט 4. כינוי: אין ממש... 5. תכונה טובה: אחראית 6. תכונה רעה: בזבזנית
7. חולשה: אייסי אולי... 8. אובססיות: תמונות... 9. פאדיחה: לא יודעת... 10. כאב: אה? 11. משאלה: -מצנזרת- 12. זיכרון רע: שיחה באייסי אתמול 13. זיכרון טוב: קבלתי 98 במתכונת במת' 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: שהגננת שכחה אותי בגן
15. געגוע: אה? 16. פחד: לגמור את כיתה יב' 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: "את כל הזמן במחשב" (אפילו שזה נכון
) 18. קמיע [אם יש]: אין 19. החג האהוב עליך: פורים 20. אוכל מועדף: תותים עם שמנת 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: חומוס 22. שתיה מועדפת: מנגו/תפוחים/פאנטה לימון 23. קינוח מועדף: גלידה
24. ממתק מועדף: תפוצ'יפס 25. עוגה מועדפת: העוגות של אחותי 26. צבע מועדף: כתום 27. חיה מועדפת: אין אחת כזו... 28. חיית מחמד [אם יש]: אין 29. ספורט מועדף: שחיה 30. מספר מזל: אין 31. ספר: יותר מדי... אממממ... "מישהו לרוץ איתו" ו"מאה חורפים" 32. סרט דיסני מועדף: מלך האריות 1.5, מפלצות בע"מ ולילו וסטיץ' 33. סרט: ריקוד צמוד 34. שחקנ\ית: ג'וליה סטיילס 35. זמר\ת: ריטה 36. סדרה מעודפת: חברים ובנות גילמור 37. מקצוע אהוב: היסטוריה... כן, כן... 38. מקצוע שנוא: ספרות 39. מקום בעולם: הבית שלי 40. המעשה הכי נועז שעשית: -מצנזרת- 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: אותו אחד... 42. פריט לבוש מועדף: הסרפן החדש שקניתי... 43. ההמצאה של כל הזמנים: אייסי... 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: סתו 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? לא 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן 47. גלידה- בכוס או בוופל? כוס 48. שקיעה או זריחה? שקיעה 49. בליינד דייט- בעד או נגד? בעד, בגיל המתאים... 50. ג´ינס או סתם מכנס? חצאית 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? בזבזנית 52. מלפפון או עגבניה? עגבניה 53. קור או חום? אפאחד 54. לישון או לקום? לישון 55. חוף או הרים? חוף 56. קרמבו- וניל או שוקו? וניל, שוקו אייייייייכס
57. תות או בננה? תות
|יאמי| 58. חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק: "שרהלה" (שיר שחברות שלי כתבו והלחינו) 60. שיר שגורם לך לבכות: "הפרחים נבלו" (כנ"ל) 61. השיר של כל הזמנים: "הפרחים נבלו" 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: "ואיך שלא"/ אריאל זילבר... שיר שאני וחברה שלי מכורות אליו בטירוף... 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: "ואיך שלא" (ליעד, שים
...
) 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך:
מאיפה לי לדעת? 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: וואי, מלא.. 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו´..]? אם מישהו היה שואל אותי הייתי נותנת לו שמות של חברות שלי, הן יעשו את זה יותר טוב ממני... 67. שמות החברים הכי טובים שלך: אין לי כח לפרט 68. הגלידה הכי טעימה? ריבת חלב 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? שמצד אחד הכי צחוקים שבעולם איתה, ומצד שני אפשר לדבר איתה על הכל באמת, והעצות שלה חכמות... 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? לא זוכרת... 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? תפוז, כיפה, איש, במה, צורה, ישרא ועוד כל מיני... 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? בנ"ע בנות גילמור וחברים 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? זה שם של הלהקה בסרט "שישי הפוך" 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? לא 75. באיזה פורומים אתה?
לא שאלו את זה כבר?? 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? לא יודעת, לא קרה לי 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? ממבט ראשון... עיינים... 78. יש לך חבר\ה? לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 4 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? לא יודעת... 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מחכה את השעון מעורר 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון?מכבה את האור הקטן 83. מה התחביבים שלך? לקרוא
, לשמוע מוזיקה
, לגלוש באינטרנט 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? אינסוף דפים ועטים, חברה, אינסוף ספרים-אבל טובים, ומחשב שעובד על משהו שיש באי ככה שהוא לא יכבה... 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? מפתח, ארנק, סידור, בגדים, פיז'מה... 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות?ציפור או דולפין 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? בוקר 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? וואי, שאלה קשה, 100 במתכונת בפיסיקה 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] ארוחה בשם לא ידוע... סתם, צהרים נראה לי... 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? תותים עם שמנת|יאמי|
91. מהו החפץ הכי חשוב לך? האלבום שלי 92. מי החברים שלך בפורום? תמר, ליעד (ואריאל ושירה שכבר לא כ"כ בפורום...) ו...אמ... לא עולה לי עוד בראש... 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? נראה לי בפורים 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? להסביר למישהו את הדרך זה נחשב? כי אם כן, אז לא ממזמן... 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? אתמול, אבל זה לא ממש היה סתם בשביל שתדע... 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? מה שירצו. 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? פה, לבד, רק לומדת... 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? יום מסוימם בחופש הגדול... 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? איזה מושב פסטורלי כזה איפהשהוא בארץ... 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? כן, אני יודעת שאם אני אמות יהיה לו קשה בלעדי, עדיף שהוא ימות ולי יהיה קשה...

איילת כ

New member
בקשר לשאלה האחרונה

אני גם חשבתי ככה, והגעתי למסקנה שזה ממש תלוי מי הבנאדם לכן זה טיפה יותר מורכב...

r3fl3ct10n

New member
לקחתי לתשומת ליבי

ואני מקווה לא לשכוח אני רק אמצא את המזכירה שלי..

tamarhp

New member
המזכירה פה.

אילה - שלחי לי את השיר ואני אנסה לזכור להביא אותו בדיסקמן (בתקווה שאני באה לחתונה...)

pink slip

New member
אבל רגעעעעע

עוד לא אמרתי כן... (אני עוד מצפה להצעה רומנטית
) וחוצמזה, עוד אין בכלל תאריך ואולם וכלוווווום

tamarhp

New member
אבל אבל אבל

הבנתי שהתשובה חיובית!!! והתאריך - זה בריקודגלים!!!

pink slip

New member
../images/Emo12.gif

בריקודגלים? למה אני לא ידעתי מזה?! את באה לריקודגלים?!

tamarhp

New member
תשאלי את ארוסך...

אני רק המזכירה... *רחמים עצמיים* *מרגישה מקופחת*
ואני רוצה לבוא - נקווה שאמא תסכים....

עכשיו תורי...

בעזר"ה 1. שם: יערית 2. גיל: עוד מעט 23 3. תאריך לידה: כ"ה בסיוון תשמ"א 4. כינוי: אין לי 5. תכונה טובה: נתינה 6. תכונה רעה: מתרגזת מהר 7. חולשה: לילדים קטנים 8. אובססיות: 9. פאדיחה: יש המון, אחת מהן באיזה מחנה שמתי יד על אחד הרכזים והמשכתי עד שקלטתי שזה הוא. 10. כאב: פיגועים 11. משאלה: יש המון 12. זיכרון רע: גיל הנעורים 13. זיכרון טוב: מאתמול 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: לא ניכנס לזה 15. געגוע: לחברה שנהרגה 16. פחד: פיגועים 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: "אמרתי לך..." 18. קמיע [אם יש]: סרט אדום ביד, וחמסות 19. החג האהוב עליך: שמחת תורה 20. אוכל מועדף: ספגטי, פיצה 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: בשר, עוף ודגים 22. שתיה מועדפת: קולה 23. קינוח מועדף: עוגת גבינה 24. ממתק מועדף: שוקולד 25. עוגה מועדפת: עוגת גבינה 26. צבע מועדף: ירוק 27. חיה מועדפת: חתול 28. חיית מחמד [אם יש]: אוגרים וחתולים 29. ספורט מועדף: כדורגל אימפריה! 30. מספר מזל: אין 31. ספר: המון 32. סרט דיסני מועדף: מלך האריות, אחי הדוב 33. סרט: תעביר את זה הלאה 34. שחקנ\ית: אין 35. זמר\ ת: אין 36. סדרה מעודפת: אין 37. מקצוע אהוב: שאלה כול כך מפגרת. מתמטיקה כאילו... 38. מקצוע שנוא: ספרות, לשון 39. מקום בעולם: גולן 40. המעשה הכי נועז שעשית: יש יותר מידי, אחד מהם זה שברחתי ממשטרה, סיפור ארוך. 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: כנ"ל הסעיף הקודם, אבל אחד מהם זה שבעטתי בכדור והוא פגע למורה שלי בראש. 42. פריט לבוש מועדף: מכנסיים עם חצאית ושורש 43. ההמצאה של כל הזמנים: פלאפון 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: אביב 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? כן 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן 47. גלידה- בכוס או בוופל? וופל 48. שקיעה או זריחה? שקיעה 49. בליינד דייט- בעד או נגד? בעד 50. ג´ינס או סתם מכנס? סתם מכנס 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? חסכנית 52. מלפפון או עגבניה? עגבניה 53. קור או חום? חום 54. לישון או לקום? לקום 55. חוף או הרים? חוף 56. קרמבו- וניל או שוקו? וניל 57. תות או בננה? בננה 58. חולצה מכופתרת או רגילה? שניהם 59. שיר שגורם לך לצחוק: ל'יודת 60. שיר שגורם לך לבכות: עוף גוזל, רחם, ועוד... 61. השיר של כל הזמנים: שירים של להקות צבאיות 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: "שמח תשמח" 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: היה לי כבר... "קול ששון וקול שמחה" של יעקב שווקי... 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: רק התחתנתי תנו לחיות כמה שנים. 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: "האח של סלים" שוטי הנבואה 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו´..]? תשאלו את בעלי 67. שמות החברים הכי טובים שלך: ממממ... זה יהיה מסובך 68. הגלידה הכי טעימה? וניל עם פצפוצי שוקולד 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? כנות, נאמנות ובכול שעה שמישו בעת צרה אנחנו נדבר. 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? לפני שנה ומשו 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? המון 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? המון 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? פירות יער, אין סיפור 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? ברור 75. באיזה פורומים אתה? המון 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? לא רלוונטי 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? עיניים וחיוך 78. יש לך חבר\ה? בעל 79. כמה אחים ואחיות יש לך? עוד 3 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? רק עם אחותי הקטנה 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? הולכת להתפנות 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? קוראת ספר או מדברת בפון 83. מה התחביבים שלך? לקרוא, לנהוג, לדבר בפון ועוד... 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? חברה הכי טובה 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? פלאפונים, ואוכל 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? חתול 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? לילה 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? שקט 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] בלילה שיש זמן לאכול בשקט 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? להורג? לא חבל? 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? טבעת נישואים 92. מי החברים שלך בפרום? רוב הישנים 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? אתמול 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? אתמול בלילה 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? אתמול בערב 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? שאני אמות אני יגיד לכם. 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? באי בודד עם חברה טובה 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? את כיתה י'. 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? אין כמו א"י. 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? בחיים לא!!!

קיפיק

New member
........./images/Emo26.gif

הנה זה בא... 1. שם:תרצה 2. גיל:16 ו7 חודשים 3. תאריך לידה: ו' חשוון תשמ"ח 4. כינוי:יש הרבה...
תירצ,תרצוש,וכו'.... 5. תכונה טובה:אמממ..."ויהללוך ולא פיך.."
6. תכונה רעה:קנאית ושטלתנית ו.... 7. חולשה: לחיות מגעילות כמו סרטנים ועקרבים...יש עוד חולשות...אבל זה חסוי. 8. אובססיות:לאנשים שאני אוהבת, ולחיות וטיולים...בעיקר לירדן. (אני שורצת שם...) 9. פאדיחה:אמממ...
יש הרבה...יותר מדי... אחת מהם קרתה לי עם אמא של שולי....
התקשרתי אליה בהפגנה בת"א, וחשבתי שהתקשרתי לפלא' של שולי, וצעקתי עליה שתתכופף כדי שתודל לשמוע אותי...והיא לא הבינה מי אני, וצעקתי עליה 10 דקות והיא שאלה כל המן מי זה, עד שקלטתי שזו היא ו....
10. כאב:שאנשים שאני אוהבת סובלים, וגם שסתם אנשים סביבי לא מאושרים... (שונאת כאבי בטן!!) 11. משאלה:שיבוא המשיח ו...יש עוד הרבה..
12. זיכרון רע:...אישי.
13. זיכרון טוב:...יש הרבה... 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך:שהייתי בכאסח עם חברה טובה במשך 4 שנים...(
) 15. געגוע:לרגעים מאושרים...ועוד כמה דברים אישיים. 16. פחד:מפיגועים ומנחשים 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב:"אמרתי לך.." או "יש לך פוטנציאל אז למה לא?!" וכו'...גררררר.
18. קמיע [אם יש]:לא מאמינה בקמיעות 19. החג האהוב עליך:יום ירושלים, יום העצמאות, וחנוכה. 20. אוכל מועדף:חסה ופיצה, ובורקס גבינה 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול:בשר. 22. שתיה מועדפת:תותבננה ושוקו של ליטל. 23. קינוח מועדף:...גלידה עם שברי שוקולד וריבת חלב, ופרוזן
24. ממתק מועדף:...מסטיק 25. עוגה מועדפת:ריבת חלב. 26. צבע מועדף:כחול וירוק 27. חיה מועדפת:הכלבה שלי....ויקי. 28. חיית מחמד [אם יש]:דג
(נכון לעכשיו...) העונה לשם נמו-חנן, ו2 כלבות- ויקי ומוקה. 29. ספורט מועדף:שחיה וכדורגל...|כגל|
30. מספר מזל:
31. ספר:..יש הרבה...
32. סרט דיסני מועדף:מלך האריות, פוקהונטס, ובמבי.... 33. סרט:תעביר את זה הלאה... 34. שחקנ\ית:...לא עושים לי את זה.... 35. זמר\ ת: אביב גפן, עברי לידר, קולדפליי, קרנבריז, דיידו, רד הוט, וכו'.... 36. סדרה מעודפת:... 37. מקצוע אהוב:תקשורת ואזרחות 38. מקצוע שנוא:
מתמטיקה 39. מקום בעולם:א"י
40. המעשה הכי נועז שעשית:אתם לא רוצים לדעת.... 41. המעשה הכי טיפשי שעשית:כנ"ל סעיף קודם...בשיעור ביולוגיה בכיתה ט'...שולי, אל תגלי... 42. פריט לבוש מועדף:שורש, צעיף, ופליז. 43. ההמצאה של כל הזמנים:הבנאדם. 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]:חורף!!!!
45. את\ה מאמינ\ה בגורל?...לא. 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? מאוד. 47. גלידה- בכוס או בוופל?...כוס...בייחוד פרוזן. 48. שקיעה או זריחה?..זריחה
49. בליינד דייט- בעד או נגד?..בעד, אבל לא אישי... 50. ג´ינס או סתם מכנס?..סתם מכנס. 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית?...
בזבזנית 52. מלפפון או עגבניה?..שרי של גוש קטיף!!!!
53. קור או חום? קורררררררר 54. לישון או לקום?..לישון!!!
והרבה 55. חוף או הרים?-הרים. (בעיקר בצפון ובמדבר יהודה, אבל גם חוף בכנרת זה סטלה...) 56. קרמבו- וניל או שוקו?..וניל. 57. תות או בננה?-תות. 58. חולצה מכופתרת או רגילה?-רגילה... 59. שיר שגורם לך לצחוק:....יש הרבה...
60. שיר שגורם לך לבכות:..שירים חסידיים, יוצא אל האור,על הדרך ו...אישי. 61. השיר של כל הזמנים:... 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת:...אבא ואימא 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך:..חסידיים ושיר מיוחד שיוקדש לי....
64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך:...ילד מזדקן ויוצא אל האור 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: על הדרך של המדרגות.
66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו´..]?...
(לא יודעת) 67. שמות החברים הכי טובים שלך: אישי. 68. הגלידה הכי טעימה? ריבת חלב ווניל עם פצפוצי שוקו 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? כנות, דבקות במטרה, נאמנות, ויושר. 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? לא זוכרת..כיתה ג
71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? פורומינו היקר, אתרים של מוזיקה, ולבדוק מייל...
(רמז?!) 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? כנ"ל... 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? קיפיק. סיפור ארוך ומשעמם. 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? אולי, לא יצא לי להתקל בה.. 75. באיזה פורומים אתה? כבר עניתי...הגיוון פה זה משו... 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך?
לא יודעת...
77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]
*לא מתאים לרוח הפורום..* 78. יש לך חבר\ה?..
79. כמה אחים ואחיות יש לך? 7...(7 יותר מדי...
) 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? אולי...למה לא
81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר?..מודה לאלוקים, בודקת מה השעה, ומצחצחת שיניים.. 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? חושבת על משו טוב ועל דברים שאני אוהבת 83. מה התחביבים שלך?...לטייל ולשחות בירדן 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד?...את האנשים שטוב לי איתם. 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? את המברשת שיניים, הסידור, כמה דיסקים איכותיים, גיטרה, ארנק, ואנשים שטוב לי איתם. 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות?...סלמנדרה ירוקת חזה. סתם לא, הייתי רוצה להיות דרור. 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?..לילה.
88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל?...יש הרבה...
89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים]-ארוחת שבת... 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת?...מי חושב על אוכל כשמוציאים אותו להורג
91. מהו החפץ הכי חשוב לך?..גיטרה ומתנה שחברה טובה ממש ממש נתנה לי... 92. מי החברים שלך בפורום?...מי לא
(חסר לכם שיש...) 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? ביום ראשון במשאל של הליכוד 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר?-עכשיו כשחזרתי מהירדן ועזרתי למישו לטבוע.../לצאת מהמים... 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע?-ביום שישי. (לחברה טובה ממש ממש) 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?...את זה אני אשאיר לאחרים שיחליטו... 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה?...אישי. 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך?...דוגרי, טוב לי ככה.(כל דבר שקורה, ה' גיוון שיקרה ככה, אז אני לא רוצה לשנות, כי אני מאמינה שזה מה שהוא העדיף שיקרה.) 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה?...אין מקום כמו ארץ ישראל. 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?- בחירה שלו, אבל אני לא הייתי מוכנה שזה יקרה....
נראה לי שזהו...פחות או יותר.... למרות שאלו תשובות יותר מדי סגורות, ככה שזה לא ממש האופי שלי...בערך.

אנשימים:

אני קוראת את של כווווווווולם... אני פשוט רוצה שתדעו כי אם לא רואים תגובות חושבים שלא קראו וזה לא נעים... אז באנמת אני קוראת כל אחד ואחד פה
רק יש לי בקשה - תעתיקו את השאלות כי אני לא זוכרת את המספרים. ואני לא אבדוק כל תשובה איזה שאלה היא... טוף? תודה...

למעלה