מזל טוב

מזל טוב ../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif

אמנם אני לא מכיר ולו מילה אחת של שפת הלדינו, אבל ברכתי נתונה כאח ורע מ"תרבות היידיש". אחים, לא ?

רותי ב.

New member
../images/Emo51.gif אח ורע ../images/Emo13.gif ישנם הרבה

אתרים שבהם האידיש והלדינו שזורים זה בזה. אחד מהם כבר קיים בקישורים, ולצד שירים בלדינו ניתן למצוא גם אחרים ביידיש. לחשו לי שגם פורום לתרבות היידיש קום יקום.

פורום יידיש

זה היה אני שהבאתי את הרעיון למנהלי הפורומים והצעתי את הניהול שלי אבל תיכננתי לנהל אותו עם עוד מישהי והיא נסעה מהארץ בזמן האחרון ולכן הרעיון ירד מהפרק כי אני לא רוצה לנהל אותו לבדי. אם מישהו ירים את הכפפה אני מוכן לנהל את הפורום איתו. גם אם לא אנהל את הפורום אשמח להיות שותף בו.

רותי ב.

New member
תנסה לברר בפורומים

של יוצאים בשאלה, בפורום נוסטלגיה (שם אני ביקשתי סקר על שפות ילדות), בפורום נטעים (אולי...) בפורום דתיים, בפורום 45+ אבל לא בתפוז, כי פה אין כל כך שיתוף פעולה... סומכת עליך, וכן, לבד קשה לנהל. לפחות הלבטים היו משותפים.
שיהיה לך בהצלחה, גם בחיפוש שותף.

לא הבנתי כל כך

כשאת אומרת "אבל לא בתפוז..." למה את מכתוונת ? האם לא כדאי שהפורום יהיה במערכת הפורומים של תפוז ? [לא נראה לי שלזה כוונתך] האם כוונתך - לא בפורום הזה ? [אם כך את מביעה התמרמרות]. אני לא מעוניין ביידיש של החרדים, כי הם מדברים יידיש מאוד לא מפותחת מבחינה ספרותית ואין לי עניין בסוג זה של יידיש. אני מחפש מישהו מקצועי או מקצועית.

מאבטח

New member
מאינע טאייער ברודער

זוג " זולסטע זאיין מיט א מאזעל אונד א גיטע שועה" אל תדאג. אנחנו , הפרנקים, כבר נמצא מי שיתרגם לנו.

למעלה