מזל טוב על הפורום!

בית הספר התיכון ע"ש י.ח. ברנר

אצלנו כיתות י´ אחראיות על מסיבת פורים ועל מסיבת סוף השנה (המסיבה בטולה בגלל סיבה אחרת, תלמידים השתינו בקומקום של אם הבית), ואחריות הטקסים מתחלקת לשנתונים השונים. יש לבצפר גם עיתון (של ידיעותיכון
), אין לנו מדים אחידים, ומי רוצה?? פיחסה! אין אצלנו יום האהבה. מזה יום התלמיד?
בשנה שעברה מי מטעם המורים, שאני פניתי אליו בתחילת השנה לארגון מועצה, פעל עם המועצה לאורך כל הדרך, הרכז החברתי של ביה"ס. כל התלמידים ידעו שיש מועצה, אבל אף אחד לא פנה, ובצדק. כי אין מה לשנות ואם אפשר לשנות אז מספיק לפנות לרכזת השנתון שלך או למנהל ולדבר איתו, לא צריך מועצה. המערכת תמיד תבוא לקראתך, זה ממש שונה מבצפר עירוני, לפי מה ששמעתי...

skopy

New member
תודה על המזל טוב ויש לי כמה דברים..

1.המועצת תלמידים חייבת להתקיים בכול ביה"ס אולי במקרים שהמנהל/ת מסרב אבל אני בטוח ששלך לא. 2.הכול טוב ויפה אז דיברת עם המנהל בשביל להשיג מטרה צריך קבוצה שתנדנד ומניסיון אישי הם יכנעו. 3.תתצטרף השנה למועצת תלמידים אני אומר לך באמת... ואז על הפגישה הראשונה תקום ותגיד כל מה שאתה חושב כי אתה נשמע בעל ביטחון עצמי גבוה. תקום ותגיד שלא עשיתם כלום שנה שעברה ואתם סתם מדברים כולכם בולשיט תתכילו לעשות לא לדבר. גם אני יכול לדבר אבל מה זה יעזור לי עם לא תעשו כלום. גם עם תדבר תוכל להראות להם שאתה מנהיג וזה גם יגרום להם לחשוב עליך כיו"ר. בדרך כלל רואים שמישהו מדבר אז רואים שהוא מתאים לתפקיד בחיר במועצה. 4.תבהיר למלווה שלכם שאתה לא מוכן לעבוד במועצה שלא עושה תתחיל לאיים על כולם לאיים בגדר הטוב שיתחילו לעשות משהו. בדרך כלל לתלמידים לא חשוב מועצת תלמידים חשוב להם דברים אחרים אבל אני אומר לך שתתחילו לפרסם את עצמכם תיבנו לכם שם ואחר-כך כל מה שתגידו למנהל הוא יחשוב פעמיים עם לדחות אותכם או לא... אני מקווה שעניתי לך על השאלה ביי בנתיים סהר מנהל פורום מועצת תלמידים ונוער

havlaz

New member
מזל טוב על הפורום דוגמן

האם יהיה אפשר לקבל עוד מידע על מטרת הפורום? השתתפותך בנושאים הנ"ל (מועצת תלמידים, מועצת נוער-עירונית-ארצית..?) הרבה הצלחה בפורום החדש!

../images/Emo65.gifמזל טוף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|!../images/Emo65.gif ../images/Emo140.gif

לא נראה לי שאני הולכת להיות פעילה בפורום הזה, אבל בכל זאת, שיהיה לכם בהצלחה!!! חוץ מזה, מישהו יכול להסביר לי מה בדיוק אתם מתכוונים לעשות פה, וגם להגיד לי אם זה קשור למועצת התלמידים העירונית או משהו כזה?...

תתחדשו ....../images/Emo141.gif

בהצלחה לכל חברי הפורום...... ולפורום אצמו..... הרעיון מבורך... תחלה ברצוני להעניק ח"ח ענק ומלא אהבה וכבוד לכל חברי המועצות הגופים והאירגונים ההתנדבותיים ברחבי הארץ. כל הכבוד על הרצון הטוב, הנתינה וההשקעה המדהימה למען שיפור קידום ותמיכה במעמד הנוער ובכל בן נוער הנהנה מתפוקת היצור של התנדבותכם. ישר כוח והמישכו כך..... ליבנת שרויט חברת מועצת נוער עירונית אילת.

למעלה