מזל טוב מזל טוב מזל טוב

OrlyNL

New member
מזל טוב מזל טוב מזל טוב

כבר המון זמן שאני מחכה לפורום הזה!!! יש כ"כ הרבה בעיות עם המאק והעברית. אני תמיד מתלוצצת שלאפל יש קונספירציה נגד דוברי העברית. אז אני הופכת לחברה קבועה בפורום. מודה לכולם מראש על העזרה, ומקווה לעזור לאחרים אורלי

OrlyNL

New member
ושתי שאלות לסיפתח

קודם כל - למה אני לא מצליחה להוסיף אייקונים להודעה? ושנית, למה אני לא מצליחה לפתוח את הצ'אט של תפוז? הוא כותב לי "המערכת בטעינה" וכך זה נמשך לנצח ולא נפתח. וואו, יש לי כ"כ הרבה שאלות. שאני אמשיך?

OrlyNL

New member
סליחה על ההצפה

אבל שכחתי את השאלה הכי חשובה. כבר שנתיים שיש לי את המק האהוב שלי - ג'י 3 700 מגה הרץ. אני עובדת עם יגואר. הבעיה הכי גדולה שלי איתו היא שאני לא מצליחה להקשיב לנגנים ברשת )כמו וואלה רדיו לדוגמה(. זה אומר לי שחסר לי פלאגאין שנקרא application/x-oleobject כבר שנתיים שאני מנסה להבין מה זה הפלאגאין הזה. לא מוצאת מידע עליו בשום מקום שוב סליחה על ההצפה, אבל אתם פשוט לא מבינים איזה אושר למצוא את הפורום הזה. אני גרה בארה"ב ולומדת בבי"ס לאומנויות התקשורת )אני עושה תואר ראשון בעריכת וידאו(. הבי"ס שלי מבוסס כולו על מקינטושים, אבל כמובן שאין דוברי עברית שיוכלו לעזור לי עם תמיכה בעברית. לאחרונה שקלתי למלא טופס ברשה לניהול פורום כזה, אבל אני שמחה לגלות שמישהו הקדים אותי.

היי אורלי ../images/Emo24.gif ברוכה הבאה לפורום

אני שמח שמצאת אותנו אני בדיוק על זה חשבתי כשנכנסתי לתפוז בפעם הראשונה לחפש פורום מקינטוש והתפלאתי שאין כאן אחד כזה אז הנה אחרי הרבה זמן החלטתי לפתוח אחד כאן
בקשר לכל שלושת ההודעות שלך מגיע להן תשובה אחת ג'אווה סקריפט לא תקין גם הצאט , האיקונים והנגני רשת עובדים על ג'אווה סקריפט לא תקין בקשר לאיקונים יש פיתרון פשוט והוא להעתיק את הפעולה למשל חיבוק עם קווים אנכיים משני צדדיו בקשר לצאט ולנגנים רק דבר אחד אפשר לעשות לשלוח מייל לתפוז ווואלה ולדרוש שיתקנו את הקוד הדפוק לתכנתים שכבר בנו את זה לא מסובך כלכך והם יכולים לפנות לפורומים שמתמכים בתחום בכל אופן מקווה שתהני מהפורום ושוב ברוכה הבאה

OrlyNL

New member
../images/Emo24.gif הבנתי

אז בעצם אין שום דבר שאני יכולה לעשות במחשב שלי כדי לתקן את זה. מאוד מתסכל. תודה על התשובה המהירה, ועל קבלת הפנים החמה. מבטיחה לך שתראה אותי פה בהמשך...

טל רום

New member
מעבר לפנתר יוכל לפתור חלק מהבעיות

הבעיות שאת מתארת נפוצות ביגואר אבל בתור אחד שעבר די מהר לפנתר וכמובן דאג לשדרג כל עידכונון עד עכשיו, הגירסה האחרונה של הספארי ומגירסה 10.3.1 או 10.3.2 נותנת להשתמש בצ'אט וכמובן איפשרה לי פתאום להקשיב ולראות כמעט כל דבר ברשת. צריך רק לזכור להתקין מדיה פלייר למקינטוש בדירסה האחרונה ולעדכן את הקוויק טיים טל

OrlyNL

New member
טל - כנראה שאני אשדרג לפנתר

אבל אלקונד אמר שהבעיה היא באתרים עצמם ולא במחשב. כלומר,, אם אני אשדרג זה עדיין לא יפתור את הבעיה של הג'אווה סקריפט. נכון? אני פשוט רוצה לדעת שבאמת כדאי לי לשדרג לפני שאני מוציאה את הכסף הזה )הרבה כסף...סטודנטית ענייה( ודרך אגב, בדיוק אתמול מישהו אמר לי שפנתר זוחל אצל מקים ישנים )יש לי ג'י 3 700 מגה הרץ(. זה נכון? .

הצ'ט הבסיסי של תפוז עובד בפנתר

וגם הצ'ט של נענע. וואלה לעומת זאת הם כנראה אשפי הקוד הלא תקני, כך ששום דבר לא עובד שם. לא הצ'ט ולא הרדיו.
בנוגע למהירות של פנתר - אני די משוכנע שהמערכת תעבוד מהר יותר מיגואר גם על ג'י שלוש. בכל מקרה, אני כנראה אתקין אותה היום על אוי מק עתיק, אז אני מבטיח לספר אם יש שיפור.

התקנתי

קשה להגיד שהמחשב טס, אבל מצד שני גם עם יגואר הוא לא בדיוק מחשב חלומותי. בסך הכל נראה לי שאין שינוי של ממש לטובה או לרעה כך שאפשרי להתקין את פנתר גם על מחשבים ישנים (זה אוי מק 350 עם 128 מגה ראם). מצד שני קראתי בפורום כזה או אחר שעלולות להיות בעיות תצוגה על ג'י שלושים, אז תזהרי.

OrlyNL

New member
תודה וילסון

מבטיחה לעדכן אחרי שאתקין את הפנתר.

xroeeh

New member
שורה תחתונה

הבעיה היא בקוד הלא תקני שנכתב בארץ בכמויות, שיהיה ברור, זה האתר שאינו תקני ואני חווה את אותם בעיות בלינוקס. הקטע שיש דרכים להגבר על זה על ידי התאמת הדפדפן לחריגה מהתקן, דבר שאני לא תומך בו בכלל, למה שאני אתיישר לפי תקן לא תקן מסויים רק בשביל אתר כלשהו? עד היום אולי נתקלתי במשהו אחד לא תקני שלא יכלתי להחליף במשהו תקני אחר (אתר מפה), חלק מההתאמות האלו כנראה נעשו בפנתר (לא לתפוס אותי במילה, אני לא משתמש מק אבל אני מכיר את הבעיה היטב מהזווית הלינוקסאית). רועי

אפשר להתעדכן בנושא במקמק

בדף אתר פתוח יש שם קישורים רלוונטים לאתר מוזילה ומכתב דוגמה שנשלח לבנק דיסקונט על הבעיה שאי אפשר להיכנס לאתר שלהם דרך דפדפנים שונים מie מומלץ לעקוב אחרי זה אגב משרדי הממשלה נדרשים לשנות את האתרים שלהם כדי שיתאימו לכלל הדפדפנים ולא רק לאינטרנט איכספלורר אמנם על הכל עובד שם אבל זה משתנה לאט לאט

oriel29

New member
מוסיף שאלה חשובה...

1. למה באתר DPREVIEW (אתר צילום שאמור לתמוך במק) לא נפתחים תפרטי המשנה (בתמונה) 2. למה בתפוז הסוגריים בהודעה נכתבים הפוך? (הודעה זו נכתבה בPC) אגב : EMAC G4 עם פנתר מעודכן

תשובות

1. שלח לאתר אימייל בפירוט הבעיה שלך אם הם תומכים מק אז הם צריכים להיות קשובים לבעיות 2. סוגריים הפוכים זה בעיה נפוצה לא רק בתפוז איזה דפדפן אתה?

למעלה