מזל טוב לנדירה שבנשים, סוכריה על מקל

../images/Emo49.gif לצוקי שלי

לצוקי שלי יפת הצמה שלנו. מאחלת לך המון אושר, הגשמת משאלות, נחת מהילדים ומרון והמון-המון-המון אהבה. מאחלת לך עוד המון דברים שיגרמו לך רק לאושר והקלה. אוהבת אותך המון-המון-המון ושמחה שנפלה בחלקי הזכות להיות חברתך.
ות ענקיות ואוהבות.

נוטשי

New member
../images/Emo65.gifיום הולדת שמח../images/Emo151.gif

מזל טוב שכל מה שאת מאחלת לעצמך יתגשם,כי זה מגיע לך, אמן! תודה שאת תמיד פה בשבילנו, נשיקות נוטשי

ממה מיה

New member
ל - ../images/Emo214.gif המתוקה המון מזל טוב

אם לא הייתי פוגשת אותך במפגשי פורום הייתי חושדת שאת לא אמיתית. המון מזל טוב ושיהיה לך יום נפלא

Big Mama 1

New member
מזל טוב אישה נפלאה ../images/Emo24.gif

כמה טוב שיש לנו אותך......

טילי2

New member
סוכריה יקרה, מאחלת לך המון שמחה אושר וצחוקים

לאישה נדירה במעשים. לי יש חור בהשכלה (וגם בלב) שלא נפגשנו עדיין מעבר לפגישות מחשב. בלי להתכוון יצא גם חמשיר. טילי

טלי2

New member
מזל טוב

מאחלת לך הרבה ימים יפים, מתוקים ומלאי עניין, עם עצמך ועם אישך והילדים.

1ויוי

New member
מזל טוב סוכריה

מזל טוב ל``אמא`` של הפורום ולאמא המקסימה של יונתן ותמרה .אושר בריאות ונחת

מזל טוב חברה מקסימה

כל האיחולים שבעולם לאחל לטוב לב אחד ענקי שארוז ביחד עם שכל גדול ונפש ענקית חיבוקים ונשיקות לרוב וכל הברכות שאוכל לברך

יומולדת שמח, סוכריה../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

הספקתי להגיע לפה רגע לפני שהתאריך מתחלף.... מה אפשר לכתוב שמרב. לא כתבה במילותיה הפשוטות והכל כך נכונות. מאחלת לך שתמשיכי לדעת למצות את כל הטוב בו בורכת.
מקווה שהיתה חגיגה גדולה, בשרית ושוקולדית...

ligo

New member
סוכריה יקרה

יום הולדת שמח
שתמשיכי להגשים את עצמך כל יום מחדש, דרך האהבות שלך, דרך הבחירות שלך, דרך העבודה הברוכה שלך. ואל תשכחי גם את עצמך בתוך כל ההתחייבויות
מקווה שביליתם אתמול בנעימים

מזל טוב!

עם משפחה אוהבת כמו שלך ועם כל כך הרבה חברות טובות כמו שיש לך בשרשור הזה - נותר לי רק לאחל שהכל ימשיך להיות טוב.

למעלה