מזל בישששששששש! תעזרו ליייי

זמרת1

New member
מזל בישששששששש! תעזרו ליייי

היי אנשים את לא יודעים מה קרה לי אתמול..כמו שכולכם יודעים music is my life אז רציתי ככה לפניי שהחופש ניגמר ללכת לשיר קריוקי ולשאוב מזה כוחות לשנה החדשה.. בקיצור ידעתי שבמקום מסיום יש כל יום קרירוקי והתלהבתי הלכתי עם חברה לשיר פתאום אני נכנסת למקום שקט לגמרה אני לא רואה את הבן אדם שהפעיל ת'קריוקי אני באה למלצרית ושואלת אותה מה קרה אין קריוקי ? והיא אומרת לי רק בשני וחמישייי! באותו רגע חשבתי שמפילים עליי בנייןןןן! איך התאכזבתייי! התקשרתי למלא מקומות לשאול אם יש להם קריוקי ולא מצאתי אחד שהפעיל קרייוקי אתמול! אני כל כך מאוכזבת אני רוצה במה מיקרופון(למרות שיש לי מקצועי משלי בבית זה לא אותו דבר) והכי חשוב אני רוצה קהל אני רוצה לרגש את עצמי ואת כולםםםםםםםםםםם! אז בבקשה אם ידוע לכם על ערבי קריוקי באזור פ"ת ות"א........! שיש כניסה בגיל 17!!! פליייזזזזזזזזז.. מתחננתתתתתתתתתתתתתתת!!!!! תעדכנווו!

alonert

New member
אני מכיר ערב בשישי בויתקין

אבל זה יותר לכיוון 25-30 תעשי חיפוש בגוגל אני בטוח שיש מלא

alonert

New member
מצאתי לך - מתוך גוגל:

מועדון ה"ללה" ממוקם במתחם בן אביגדור (פינת רח' המסגר) בתל אביב, ומציע ערבי קריוקי, מלצרים מזמרים, מופעי סטנד-אפ ועוד. המקום מכיל כ-300 מקומת ישיבה, הוא מציע תפריט מגוון, וניתן לקיים בו אירועים פרטיים. מידי חמישי – ערב קריוקי ומסיבת ריקודים ; מידי שישי – ערב מלצרים מזמרים, מופעי סטנד-אפ וקריוקי ; מידי מוצ"ש – ערב קריוקי בהנחיית עודד מנסטר עם משחקים ותחרויות נושאות פרסים. הכניסה בד"כ חופשית, עם מינימום הזמנה לאדם. ועוד אחד: יונה הנביא 2, 03-5170264, 50-40 ש"ח, www.stage4u.co.il ערב קריוקי, תחרות "הכוכב הבא" ותחרות בדיחות (חמישי ;)23:00 ערב קריוקי, סטנד-אפ ומסיבת ריקודים. (שישי ;)23:30 ערב סטנד-אפ וקריוקי בהנחיית ניקי גולדשטיין, ומסיבת ריקודים עם די.ג'יי עומר ברזילי (שבת .)22:00 וגם: רביעי 23:00-21:00, אאוט לט הרצליה, משכית 8 הרצליה פיתוח, 09-9701838 ערבי שירה בציבור. מקווה שזה יספיק... :) כתובת : בן אביגדור 1, תל אביב איזור : מרכז טלפון : 03-5624004 מקום הבילוי : דאנס בר

למעלה