מזג האוויר

מזג האוויר

חברים יקרים, אחרי העדרות ארוכה אך מלווה במצפון שקט בזכות גילת- חזרתי היום לארצנו (48 שעות מאוחר מהצפוי בגלל חרדת מזג אוויר). אמרו לי שזה היה זוועה וגם קראתי. מזג האוויר היה מבחינתי נושא לבדיחות בריטיות ולהתעלמות אלגנטית ממצוקות אמיתיות. אולם יש ומזג האוויר עצמו הוא מצוקה אמיתית מאין כמותה. שהרי המזגן הוא מפלטם של העשירים ומה יעשו החיילים הקרביים, האסירים (להבדיל), העניים? מה יעשו הבדואים בכפרים הבלתי מוכרים, שאפילו חשמל למאווררים אין תמיד בנמצא תחת ידם? דרך אפשרית להתמודד עם הסוגיה היא הפגנת המונים בשפת הים (נעים שם יחסית). דרך אחרת היא להסיט את נושא השיחה ממצוקה אמיתית לנושא קליל מעט יותר. אם למשל מתקיימת שיחה בנוגע למזג האוויר אני מציע להעביר מייד את השיחה לעניינים שמחים ובלתי מעיקים יחסית כמו הכור האיראני, התככנות והחשדנות בצה"ל, אבדן אמון הציבור במערכת המשפט וכיוצא בזה.

כמה טוב שבאת הביתה

כמה טוב לראות אותך שוב...
אתה צודק- נושאים קלילים לשיחה (כאלה שציינת) הם בהחלט אלטרנטיבה נעימה ומוצלחת, להתעמקות בנושא הבוער (מזג האויר) כאש יוקדת בעצמותינו... או שלא...?
לילה טוב, גילת

איזה יופי שאתה פה.

תן לי דקה להתרגל אלייך שוב. עברה. שיחות חולין? פטפוטי-עקר? אני בעד! איזה חום היה השבוע אה? משהו . בכלל זה לא ממש משנה: לחיצת כפתור איראנית אחת ואנחנו היינו כאן.

קלימרו 1

New member
מצטרף לברכות ושואל..

ראשית מצטרף לברכות לישראל השב למולדת
ובקשר ללחיצה על הכפתור האירני אני שואל, האם האירנים באמת משוגעים כל כך? הרי "במכה השניה", כלומר בפעולת הנקם, נשמיד בהם הרבה יותר.. ועל זה שר פעם סטינג.. The russians love their children too או משהו כזה.. ומצד שני, האם אפשר לחיות בנורמליות תחת איום קשה כל כך? שבת שלום כולם

קלימרו 1

New member
האם יתכן שאנשים..

המאוגדים תחת עם מסויים לא יאהבו את ילדיהם? הרי אהבה היא לפחות (במינימום) רגש אינסטינקטיבי..

תיזכר מה קרה לעיראקים . ולהם היה מנהיג לא

פחדן. תראה איך הרוסים מתנהגים עכשיו.

למעלה