מוצר פגום שסופק במכרז בנט, מה גורלו

john111

New member
מוצר פגום שסופק במכרז בנט, מה גורלו

סימן שאלה? קניתי מוצר חשמלי דרך נטאקשן. המוצר פגום. מה הזכויות שלי? האם גם כאן חל החוק שאני יכול להחזיר מוצר באריזתו המקורית תוך 14 יום? האם אני אהיה זה שאצטרך לרדוף עכשיו אחרי הספק ולהביא לו את המכשיר המקולקל שקיבלתי? אם מישהו יודע אשמח לקבל תגובות. תודה

האציל31

New member
הם ירדפו עוד אחריך

אז ככה: דבר ראשון אתה מתקשר לספק ואומר לו כי המוצר פגום. במידה ואכן יש פגם אזי ההובלה על חשבון הספק. במידה ואין תגובה הולמת אתה עובר לחלופה ב´: מתקשר לחברת האשראי ומודיע להם על ביטול מיידי של החיוב שכן הם לא עמדו בתנאים. החל מרגע זה במידה ואתה צודק יתחילו לרוץ אחריך..... כמו כן במידה והספק לא מבצע התאמות כרטיסי אשראי במידה סבירה יתכן כי לא "ייזכרו" בכך לעולם!

לא מדוייק../images/Emo70.gif

עסקה דרך האינטרנט בעיקרון היא עסקה במסמך חסר דהינו אין עליה את חתימתך. אי קבלת כל שהובטח נקרא "כשל תמורה" ולכן זכותך להתחרט- זכות שעומדת בכל מקרה 14 יום. בד"כ חברות האשראי מבטלות חיוב בתשלומים (שזה המקרה בו מדובר אני מניח) פרט לתשלום הראשון אותו יגבו בכל מקרה - זה החוק ולכן עדיף לסגור את הענינים עם הספק. אם הוא עושה בעיות לפרסם בפורומים שיזהרו ממנו. קול במדבר- מנהל פורום שחיתות

האציל31

New member
ממש לא מדוייק- ראה הערה

אין קשר לתשלום ראשון. אם לא עמדו בתנאים מבטלים הכל!!! תשמע לי- אני ממש בתחום!

odedg

New member
מכר מרחוק- החוק . שימו לב לפרטים!

חוק הגנת הצרכן מגדיר במפורש מהו מכר מרחוק, מתי אפשר לבטל עסקה כזאת, איך מבטלים ומה התוצאות של הביטול בהתאם לסיבות הביטול. הזהרו מהמלצות ועצות לא מדוייקות!!!!!!! הקישור מצורף!

למעלה