מופע "ברודווי וכל הג'אז" בקאמרי, יום ה' 13/11

zoom565

New member
מופע "ברודווי וכל הג'אז" בקאמרי, יום ה' 13/11

המופע "ברודווי וכל הג'אז" יתקיים ביום חמישי הקרוב , 13/11 בשעה 21:00 בתיאטרון הקאמרי, תל אביב. הזמנת כרטיסים בקופות הקאמרי : 03-6060960 צחי סיטון ולהקתו במופע מוסיקאלי הכולל את מיטב השירים מתוך מחזות הזמר של ברודווי : קברט , פאנטום האופרה, חתולים, שיקאגו , ברנשים וחתיכות, יוסף וכותונת הפסים ועוד. השירים מבוצעים בעברית , אנגלית ואיטלקית. הדרכה קולית : פרופ' חנה הכהן פסנתר וניהול מוסיקלי: אורן סלע קונטרבס : דניאל ספיר תופים : אסף דגן שחקנית אורחת : שרון רושינק מן הביקורות: "צחי סיטון הוא זמר בס-בריטון בעל קול נדיר ביופיו ואני סבור שהוא עומד בדרגה אחת מעל הזמרים הווקאלים בארץ- במקצועיות, בדיקציה, בהגשה ובאיכות הקול" (עיתון "העיר") "סיטון מצליח לשבות את הקהל בקיסמו בזכות קולו, ההגשה מלאת החן , רגש וכריזמה אדירה...מסע של קסם , אלגנטיות ואיכות אנושית גדולה!" (אתר "הבמה")

קניתי לי כרטיס. שיהיה בהצלחה !

לא ידעתי שהשיר "She" שכלול בוידאו של המופע, ושהתפרסם בזכות הסרט "נוטינג היל" שייך לשארל אזנבור... זה מעלה לי זכרונות.

strawberry10

New member
אני הולכת...

כי אני אוהבת מוזיקת מחזות זמר...אשתף אתכם בחוויות... בי בינתיים

רשמים מהמופע

מופע מקצועי, צוות נגנים מעולה, זמרת אורחת מוכשרת וכוכב שמפתיע - בחלק הראשון הוא מכופתר, לובש חליפה, בחלק השני הוא משוחרר. אישית, התחברתי יותר לבלדות של אנדרו לויד וובר בהגשתו. לדוגמא "Any Dream Will Do" מתוך "יוסף וכותנת הפסים המשגעת" בתרגומו של אהוד מנור. אם ג'ייסון דונובן יכול, גם צחי סיטון יכול !! מומלץ לאוהבי מחזמר.

למעלה