מה תאריך הלידה של חברי להקת טיפקס ?

טיפקסית

New member
תאריכי לידה פה בפנים ../images/Emo92.gif

קובי אוז - Kobi oz 17.9.69 גל פרמן - Gal peremen 10.11.69 רמי יוסיפוב - Rami yosifov 30.5.66 ביג אם - מאיר עמר - Big m(Meir amar) 8.2.74 מוטי יוסף - Moti yosefhe 21.2.71 אבי אלבוחר - Avi albucher 6.9.64 דני אברג'יל - Danny aberjel 11.4.74 מוטי יוסף,אני רוצה יללד!

oshri5917

New member
מה אם

תמיר ימיני חבר הלהקה לשעבר עמנואל הלפרין מביים הקליפ התחנה הישנה

FunkyGiraffe

New member
מה הקשר עמנואל הלפרין

עשה רק קליפ אחד לדעתי אתה פה רק בשביל התחנה הישנה

oshri5917

New member
גם אם לא היה

את השירים התחנה הישנה וכמו לפני 20 שנה הייתי פו יש עוד שירים מרגשים של טיפקס

טיפקסית

New member
המשך איפה הם היום

ניתן לפנות לקובי או גל באתר הרשמי של הלהקה לא הצלחנו לברר את תאריך הלידה של תמיר,למרות שלי אישית יש את הטלפון שלו בבית. מי שמתעניין תמיר גר היום בראש העין ולומד [עדיין כנראה] בכולל תל אביב ומנגן בכל מיני דיסקים חסידיים אורי מילס - יומולדת ב-7.7 ,לפי מה שהבנתי כנראה גר במושב בני עטרות וגרוש,אהה וכמובן מנהיג בכבוד את התזמורת האנדרלמוסית [ההיא שמנגנת עם אלג'יר], ואת להקת "כחול" [להקת מוסיקה אירית יחד עם מיקי הררי מהחברים של נטאשה ורמי יוסיפוב מלהקת טיפקס ועוד כמה נגנים מצוינים] גל פרמן-נשוי לענבל,גר בתל אביב,עדיין אוהד של מכבי נתניה,מפיק הלהקה ואחראי על ההופעות,מנהל הפורום באתר הרשמי של להקת טיפקס,עוזר לקובי לנהל את לבנטיני ביד רמה [ובזרוע נטויה] רמי יוסיפוב-גר בבנימינה,נשוי לשלומית ואבא לנועם ועידן,מנגן בטיפקס ובלהקת כחול ועוסק בעיבוד והלחנה בכל מיני הזדמנויות מוטי יוסף-יש לו חברה בשם אדווה,כנראה מתגורר במושב בצרה,אוהד מושבע של מכבי נתניה דני אברג'ל-מנגן בלהקת טיפקס ובלהקות הפלסטיק פיקוקס plastic peacocks והווקי טוקיס,ניגן עם קובי בסיבוב הסולו של דמעות וים ביג אם aka מאיר עמר-מתגורר בתל אביב,כנראה שעדיין רווק [הוא כבר לא עם נלי כמה חודשים],עובד בימים אלו ממש עם איתי זילברשטיין על הדיסק הבא של נערי רפול ומפיק כל מיני דברים פה ושם. שי וצר-מתופף בכל מיני הרכבים,מעביר סדנאות תיפוף וקצב באירועים פרטיים,כנראה מתגורר בתל אביב אבינועם מרטון-לא ידוע אבי אלבוחר-נשוי+2 בנות [מאיה ונועה], מתגורר כנראה במושב נווה ירק ,מנגן בטיפקס,הפיק פרויקט של אלכס אנסקי וממשיך להפיק מוסיקלית את דאדי ברויאר,אחראי על העיבודים המוסיקליים במופע "הנה הלהקות באות" המוקדש כולו לשירי הלהקות הצבאיות. יש לו הרכב בשם "הקלאסיקה של האקורדיון"שמנגן בעיקר באירועים פרטיים לפי הזמנה דני זילברשטיין-ממשיך לעסוק בעיקר בהפקה מוסיקלית מתגורר באיזור מרכז הארץ

למעלה