מה קורה פה?

theShein

New member
מה קורה פה?

מכירים את הרגעים שיש לפעמים שאתה יושב במיטה שניה לפני שנרדם ולא ברור לך מי אתה ומה אתה עושה פה? מה זה החיים האלה ומי הם החברים שלך? מה הם חברים בכלל? מה זאת העבודה הזאת ולמה המיטה ריקה? למה לאוכל יש פתאום טעם תפל? אני רוצה לקחת חופש אבל מה יש לי לעשות בחופש? הרי אין מי שיתחפשש איתי בין כה וכה! אני יושבת עכשיו מול המחשב מנסה לחשוב על משהו מעניין לכתוב והרי זה פלא - אין לי שום דבר מעניין מצחיק מרתק או משהו כל מה שעובר לי בראש זה שיש לי כמעט הכל בחיים ובכל זאת אני מרגישה לבד. 20 חברים וכולם עסוקים 200 מחזרים ואף אחד לא מתאים יש לי עבודה (וזה דבר נדיר בימינו) והיא כל כך לא מעניינת משפחה שאני רוצה לברוח ממנה ובקיצור הבנתם את התמונה זה לא שאני בדיכאון ובוכה כל היום - להיפך אני בחורה די חייכנית אבל זה פשוט השיעמום אז מצטערת על השירשור המדכא אבל זה מה שיצא

182blinks

New member
.......

גם אני הייתי ככה לפני כמה זמן, ולא מצאתי תשובה לאף שאלה אפילו עד עכשיו, אבל יצאתי מכל הדיכאונות והשטויות האלה מתי שהתחלתי לפתוח את עצמי לאנשים חדשים, ולא לפחד להיות באמת עצמך, כי זה לא אתה זה בסוף יתגלה... מקווה שאת מרגישה יותר טוב עכשיו...

למה לגמל יש דבשת כחולה?!

למה לגמל יש דבשת \ ריצ´רד קיפלינג לגמל יש דבשת מכוערת נורא, בעצם הוא נראה די רע. אבל יש דבשת גרועה מזאת, זאת שצומחת, שאין מה לעשות. גם ילדים וגם מבוגרים, כשאין עבודה ואין שעורים, מקבלים דבשת גמלית ועיקשת. דבשת כחולה עם כתמים שחורים. יוצאים מהמיטה בשיער פרוע, רוטנים בלי לדעת מדוע, וגונחים ובוכים בפנים זועפים, בועטים וזורקים ודוחפים ומעיפים. מוכרחה להיות איזו פינה נידחת, לי וגם לך, לא לשנינו ביחד, שכאשר מקבלים את הדבשת, אפשר לשם לגשת. ומהי התרופה לדבשת הכחולה ? תרופה בדוקה, תרופה קלה. לא להתקפל, לא להתחפר, פשוט לקחת מעדר, להזיע, והכל יסתדר. ואז תגלו שהשמש והרוח - על בטוח , העיפו את הדבשת עם מצב הרוח ותרגישו כזאת הקלה, כי עפה לה הדבשת הכחולה. כשתתחילי לעשות דברים מועילים - לך, למשפחה, לחברים, אולי אפילו לקהילה, השעמום והריקנות יתחלפו בתחושה הרבה הרבה יותר טובה. תמצאי תחום שמעניין אותך, ותפעלי בו. תנסי לחפש עבודה אחרת, אולי להתנדב לארגון חברתי שאת מצדדת בו, אולי תלכי לבקר את ההורים, ולהפסיק להתרחק מהמשפחה - ההורים שלך בטח יודו לך, ותחושת סיפוק תתלווה לכך. יש עוד המון הצעות בשביל להוריד את הדבשת, צריך רק קצת לנסות. המון בהצלחה, שין שנית.

sdboy

New member
אהבתי

את השיר ואת הדבשת.כלכך נכון,נתתי לה המון פרושים משלי ואז קראתי את שלך ואוי....יש בזה משהו,טוב הרבה יותר מסתם משהו.וואלה התחילה לנשוב רוח במיפרשים שלי.וואווו איזה הרגשה שמעכשיו הכל יהיה אחרת בלי ריקנות בלי שיעמום.פיו... זה ממש מעייף לחשוב על כל זה.אני הולך לישון על זה כמה שעות.בטח יעבור לי עד שאני אקום,חבל...

theShein

New member
מקסים

פשוט נכון ומקסים לשימחתי כבר הבנתי את זה מזמן ולכן עכשיו כבר יש עבודה והציונים בלימודים התחילו לעלות (יש יופי הי הי הי)... לגבי הבית - אני גרה אצל ההורים!!! אולי זאת הבעיה... ובכל זאת -השעמום לא פג. אני פתוחה לאנשים חדשים והם מקסימים וכמו שכבר ציינתי כמעט הכל במצב מצויין בחיי עכשיו ויש לי תחביבים מאוד מהנים. לדעתי מה שחסר לי זאת אהבה חדשה וזאת לא באה בהזמנה (לא לאנשים ולא לתחביבים).

אני מבין אותך גם...

אני גם מרגיש בודד יש לי חברים אבל רובם ביחידות שאין יציאות זהות כמו שלי שאר החבר´ה שלי גרים רחוק ממני גאוגרפי במרחק שעה נסיעה ככה שאין מצב לבלות יחד כל הזמן ובנוגע לבנות גם יש בעיה כי רובן גרות רחוק ויש לי מחזרות לא הרבה אבל לא מעט אבל עדין אני לבד אולי מבחירה אולי לא אבל אני מרגיש בודד מחפש את הריגוש... השעמום לפעמים הורג אותי בסופי שבוע שאין לי כלכך מה לעשות
אני מבין אותך יותר ממה שתביני קשה לי להסביר... אולי אני רק יגיד משהו אחד שאת תביני גם אני מרגיש שהחיים נעלמים להם ואני לא עושה בהם כלום שהם מתבזבזים לריק...
נ.ב ארנב חמוד יש לך בכרטיס

למעלה