מה קורה אנשים?

מרסלו1

New member
מה קורה אנשים?

הפורום הזה ממש מרתק אבל משום מה אין פה הרבה הודעות, להתעורר!! שלא יסגרו לנו אותו חלילה.....קרחו....

Joy107

New member
צודק לחלוטין!!!../images/Emo140.gif

יאללה להתעורר!!

GeriReshef

New member
דבר המנהל..../images/Emo150.gif

אחרוג ממנהגי ואגיב בכינוי המוכחל שלי לאור חשיבות הנושא והעובדה שזה קשור להתנהלות הפורום. לא כל כך מהר סוגרים פורום, אבל גם אני מרגיש שהוא לא זז.. יש בערך חמישה כותבים קבועים, וככל הנראה לא מעט קוראים סמויים שאינם כותבים או מבקרים מזדמנים; אבל כנראה שכל אחד מחכה שיקרה משהו, ושום דבר אינו קורה. כולנו יודעים שכשיש בפורום פעילות אנחנו נכנסים לפעמים מספר פעמים ביום, קוראים, מתעדכנים ואף מגיבים. כשאין פעילות ואנחנו רואים היום בערך אותן הודעות מאתמול, יכול להיות שמחר כבר לא ניכנס.. הפתרון הכי טוב הוא שכל אחד ישתדל לכתוב פעם בשבוע הודעה חדשה.. לא שירשור של תגובה להודעה קיימת, אלא לתרום משהו לפורום. זה לא צריך להיות משהו מקצועי ומלומד, ויכול להיות כל מה שבא.. הידע של כולנו בכל מה שקשור לארגנטינה הוא חלקי, כולנו רחוקים מלהיות מומחים בתחום, אבל כל אחד מאיתנו יודע משהו או אוהב משהו. אפשר לכתוב על שיר שאהבנו, הופעה שראינו, חוויה מיוחדת שהייתה לנו בטיול, מתכון, חידון מחוייך ושווה לכל נפש, אתר מעניין שמצאנו, עדכון שקיבלנו לגבי ליגת הכדורגל שם.. הכל הולך! כמובן שלא כדאי שעכשיו כולם יפתחו יחד הודעות חדשות, אז שכל אחד ינסה בזמנו החופשי לתרום בדרך זו את חלקו. נניח שמישהו מתמצא קצת בכדורגל- פעם בשבוע שיכתוב על משחק של הנבחרת שנערך, או על ההכנות למונדיאל, או "היכן הוא היום" על איזה כוכב מהעבר.. פעם בשבוע ולא יותר, וזו כמובן רק דוגמה. הייתי יכול ליצור פורום פופולרי בדרך הזולה: שירשורי טלנובלות, שירשורים של "איזה מזל אני ואיזה צבע אני הכי אוהב", וכו'.. אני נמנע מזה כי חשוב לי שהפורום יהיה איכותי. אולי קצת פחות הודעות אבל שיהיה מעניין ושיהיה שווה. אסיים בכך שאציין שאני נמנע מלכתוב בכינוי המוכחל מכיוון שהפורום אינו שלי פרטי אלא של כולם, ואני אינני אחראי על הוספת תכנים כדי "שיהיה מעניין", אלא על הקשר עם תפוז ועל עניינים אדמיניסטרטיביים פה ושם. אני אנסה לצרף בהמשך עוד שותף או שניים לניהול, ומן הסתם לא אשאר כאן לנצח ואמצא מי שיחליף אותי.

yauli747

New member
תגובה

לדעתי אין לאן למהר יקח זמן עד שהפורום יהיה פעיל ומלא אנשים... מה שצריך לעשות בינתיים זה להפיץ את עצם קיומו של הפורום לאחרים ואם הזמן יותר אנשים יגלו אותו וכך יגדל כמות הדיונים בו אני אישית מאוד נהנה לקרוא פה למרות שלא תמיד יש לי הרבה מה להוסיף כי רוב הזכרונות שלי מארגנטינה הם בתור ילד

למעלה