מה עוד לא התעוררתם, אז אני

ש י א 1

New member
אנימו, שימי מצלמה על התקרה, לשרברב.

שיחשוב לפחות שהוא מצולם ל"יצאת צדיק", אולי זה יוזיל עלויות, זה עובד...גם מצלמת דמה.

ש י א 1

New member
לאה, ישר נזכרתי בסיפור שלך, אך לא

העזתי לכתוב עליו בהקשר הזה, איזה סיפור משעשע מה?

אנימו, רק חסרה המשרוקית ../images/Emo95.gif כדי

לקבל אישור לפתוח בריכת שחייה

emmy5

New member
מיכה ,אנימו תצטרך אישור של כולנו

חוג לציור מפיות ,עכשיו גם פתיחת ברכת שחייה ...יותר מדי .. כבר לא יהיה לנו זמן לפורום
טור היומי איננו , מצעד הגאווה גם נגמר ,גם צבעיים ומזלות נגמרו .. אפילו תצוגת שמלות אין ...הראש שלי הולך לטייל על דברים לא כל כך יפים לויכוח ,בגילי הצעיר ..מה עושים?

אנימו

New member
מימיש-נכון. חלוק מוסיף המון. בים

המלח יש לשלם 10 שקלים ליום עבור החלוק היומי. מכיוון שאת שלי אני לא אתן , תאלצו להביאו איתכם. מיכה- אני כבר דואגת למשרוקית , אם בכך תלוי הרשיון. אממי- אולי נעביר את הפורום לבריכה ?
ושם גם נוכל לצייר על המפיות. זה יהיה ניצול מקסמלי של האפשרויות. ניגשת לקנות אוכל לשבת. לאור ההתלהבות שלכם, עוד יכול להתחשק לכם להגיע....

emmy5

New member
אנימו , רעיון גאוני ...../images/Emo24.gif

איך לא חשבתי על זה ,הזדמנות לייצב בגדי ים

emmy5

New member
מכירת מפיות לבנות ,פתיחת חוג חדש

אנימו , כמה אחוזים אני מקבלת על העזרה?

נֵנָה

New member
היי לכולם ושבת שלום ../images/Emo24.gif

חברים יקרים, חזרתי הבקר הביתה. לא יכולתי להכנס לפורום מהשבוע וחצי האחרונים אצל בתי בסין כי המחשב שלה שבק חיים ואצל הבן בבנגקוק לא היה לנו רגע פנאי ואפילו לא התקרבנו למחשב... כי כל הזמן טיילנו... עייפה מאד מהטיסה הארוכה והלא קלה ועדיין קשה לי לצאת מהג'ט-לק... בסה"כ היה לי בילוי נפלא בתאילנד המופלאה. טיילנו בעיקר בנגקוק והאזורים הקרובים אליה, כולל קנצ'נבורי ויש כל כך הרבה מה לספר שאיני יודעת עדיין במה אתחיל... מקווה להתאושש במשך השבת ולהצטרף אליכם ובמשך השבוע הקרוב ולשתף אתכם בחוויותי ובחלק מאלפי התמונות שצילמתי... מאחלת לכולכם שבת נהדרת ושמחה להיות אתכם שוב

ננה ברוכה הבאה!!!!שולחת לך |חיבוק

גדול!!! התגעגענו אליך, מחכים לסיפורים הנפלאים שלך, תנוחי וחיזרי אלינו במלוא המרץ.

yuli139

New member
ננה,מה מצב העיניים,התלכסנת קצת?

ברוכים השבים.מחכים לסיפורים.

ננהההההההההההההההההההה../images/Emo25.gif

איזה כיף שחזרת וזה מצריך דחוף דחוך מפגששששששששש אני חייבת לרוץ - אנחנו מוזמנים לארוחת ערב- אז אקרא ת החוויות שלך בהמשך

ננה שבת שלום וברוכה השבה ,../images/Emo24.gif

שבת שלום לך , אני הייתי בבנגקוק זה היה טיול נהדר, נהנתי מאוד מאוד, אולי בקרוב אסע לסין, תספרי כמה שיותר על כל החביות, אני רוצה מאוד לשמוע כמה שיותר, תהיה בריאה וטילי כמה שאת יכולה , החיים קצרים וצריך לנצל כמה שיותר, שיהיה לך שבת שלום ושבוע מהנה, ממני בידידות מונירה האחת,

טרה10

New member
אתם מזכירים לי-את ספינותיה

שיר מהאלבום האחרון -של נורית גלרון. מלים מאיר גולדברג לחן-דודי לוי. וזה הולך ככה.: ובחור אחד שאל אותה לאיפה היא צריכה לאיסלנד, ג'מייקה, ניו זילנד וסוף העולם לשום מקום מסויים.

אפי 7

New member
בזמנו הועלתה הצעה - שנטייל כולנו

בחיק הטבע - אלה שמציירות תציירנה אלא שכותבים - יכתבו והשאר ייהנו. ואפשר גם אחרי זה ללכת לבית קפה קרוב. אפי

emmy5

New member
אפינקה , חוג מפיות מעולה ,לכתיבה

לציור , ליצוב פרחים שאת אוהבת ..מה לא?

למעלה