מה משותף לגריז, לקומפני ולהפלה?

tommy walker

New member
מה משותף לגריז, לקומפני ולהפלה?

בשלושתם היה משהו שהיה אמור לקרות אך הוא בוטל לפני שהתרחש. כן, גם הפקת קומפני בוטלה נכון לעכשיו אך אולי תועלה בעתיד. כנראה שזה בגלל שציפי פינס והבמאי המיועד נעם שמואל לא הצליחו להגיע להסכמות בנושא המחזמר. אז אולי ימצאו במאי אחר לזה ואולי זה בכלל לא יועלה... אני מציע חידון קטן נושא פרסים: מאילו סיבות תבוטל הפקת המחזמר אביב מתעורר בבית ליסין בעוד כמה חודשים? אתם מוזמנים לפרסם את תשובותיכם ולכשהביטול יתממש נוכל לראות מי צדק. הפרס הראשון: תפקיד ראשי במחזמר "פאנטום האופרה" בגרסה הישראלית. הפרס השני: תפקיד ראשי במחזמר "לא רק בלונדינית" בגרסה הישראלית. (גם אם ירצו להעלות את מחזות הזמר הללו הם יבוטלו בסוף אז לא אכפת לי להבטיח את זה)

netmaster1

New member
ציפי פינס?

לא סתם.. בדיחה לא יפה:) אבל כן, זה נורא מבאס ששוב בגלל ריבים פנימים דוחים מחזות זמר

pazer

New member
לא יפה

אני חושב שהיא רוצה להעלות דברים בדיוק כמוכם ותאמינו לי שהיא לא תיתן סתם לאיזה מחלוקת לבטל משהו. בסופו של דבר גם היא רוצה להרוויח כסף

Hippie Jeannie

New member
That's too bad!

I think having a Sondheim production in Israel could be great, but it really isn't as catchy as others unfortunately, so I can understand why they're having problems, bringing audiences to Musicals is hard enough as it is

netmaster1

New member
מכל המחזות של סונדהיים אני חשוב

שקומפני הוא אולי בין היחידים שיהיה "נסבל" לקהל הישראלי הרגיל(לא אנחנו) אגב זה הזמן להגיד ש"מוזיקת לילה זעירה" עלתה ביום שישי בניסן נתיב. מישהו היה במקרה?

קומפני

עם כל ההערכה למחזמר קומפני שהוגדר ע"י מוסיקולוגים כ- revolutionary, הוא כבר הועלה בארץ לפחות פעמיים בהפקת מגמת התיאטרון של תיכון "תלמה ילין" ובהפקת בי"ס יורם לווינשטיין לפני פחות משנתיים. ראוי להעלות דווקא מחזמר אחר של סונדהיים; אני מודה לך שסיפרת שעולה כרגע המחזמר "מוסיקת לילה זעירה", מחזמר שגם היה אמור לעלות בעבר בהפקת תיאטרון חיפה אך זה לא יצא לפועל ! אליעד לוטן

tommy walker

New member
מממ...

זה ברור שלאף אחד אין כוונה רעה ושאף אחד לא רוצה בכוונה לבטל הפקות של מחזות זמר... אבל אחרי שמחליטים שתעלה הפקה מסוימת אז נוצרת ציפייה אצל אנשים ואז הם מתאכזבים כשהם שומעים שזה בוטל. אם מראש היו מחליטים לא להעלות מחזמר כזה או אחר אז אף אחד לא היה מתאכזב כי לא היה למה לצפות. זו לא חוכמה להחליט על משהו ואז לבטל. החוכמה היא לעשות הערכה נכונה של המציאות ושל העתיד ולפי זה להחליט החלטות. אני לא בא בטענות כי זכותם לעשות מה שהם רוצים והם לא חייבים לי או לאף אחד דין וחשבון. אבל הם גם לא יכולים לצפות שאנשים לא יתאכזבו בגלל זה. ואגב, לגבי ההערה שהיה צריך לבחור משהו אחר במקום קומפני בגלל שהוא הועלה בבתי"ס אז לדעתי זה ממש לא רלוונטי. הפקת בי"ס היא לא כמו הפקה מסחרית וכשמעלים הפקה מסחרית של הצגה או מחזמר אף פעם לא מתחשבים בזה שזה עלה פעם בבי"ס למשחק כי זה לא מהווה תחרות. גם יוסף עלה ועולה מדי פעם בבית צבי ולמרות זאת עושים הפקה מסחרית של יוסף וזה לא אמור בכלל להשפיע.

JC Superstar

New member
קומפני מחזמר גאוני :)

היום הזמנתי , כמתנת סיום שנה, את הדיוידי מאמאזון (מקווה שיגיע מהר) יחד עם סוויני טוב מ-1982 (יצא לי פחות מ-120 שח עם דמי משלוח, שווה :) ) דברתי פעם עם איזושהי יחצנית של איזשהו תיאטרון והיא אמרה לי שלפעמים רושמים סתם פרטים ברפרטואר כדי שהקהל יעשה מינויים (ובסוף, באותיות קטנות רושמים שיכול להיות שיהיו שינויים ולא כל ההפקות מובטחות לעלות). אז אולי זו הסיבה שרושמים מחזות זמר. וד"א, ההפקה של קומפני ביורם הייתה מעולה :)...

למעלה