מה יהיה ?

מצב
הנושא נעול.

הכריש

New member
מה יהיה ?

מה יהיה ? השוק ממשיך להפגין חולשה שיעמום למרות הסימנים הטכניים האופטימים. כולם אופטימים לאון ושאר הטכנאים וגם אני באיזושהי נקודה,אולם השוק בשלו מסרב לציית לגרפים ולכן יש להסיק אולי כי השוק עייף רוצה לרדת לרמות של 565 ולנוח תקופה ואז לחדש את הפריצה המיוחלת. בינתיים קוני הקולים ממשכים לאכול מרורים ולכן אולי יש לשבת בחוץ ולהמתין לשעת כושר מבלי להפגע. בהצלחה הכריש

talles

New member
יהיה טוטו ...

מה יהיה ? השוק ממשיך להפגין חולשה שיעמום למרות הסימנים הטכניים האופטימים. כולם אופטימים לאון ושאר הטכנאים וגם אני באיזושהי נקודה,אולם השוק בשלו מסרב לציית לגרפים ולכן יש להסיק אולי כי השוק עייף רוצה לרדת לרמות של 565 ולנוח תקופה ואז לחדש את הפריצה המיוחלת. בינתיים קוני הקולים ממשכים לאכול מרורים ולכן אולי יש לשבת בחוץ ולהמתין לשעת כושר מבלי להפגע. בהצלחה הכריש
יהיה טוטו ... בדר``כ כששואלים מה יהיה? הסיומת היא יהיה טוטו, וכנראה שזו לא הנחלה הבלעדית של הפרסומות. כ-ו-ל-ם אופטימיים? ובכן, אני לא גיליתי צל של אופטימיות בתקופה האחרונה. אומנם גם לא ראיתי רק שחורות, אבל העדפתי לאורך כל התקופה האחרונה לנקוט בגישה של ``שב ואל תעשה``. ולא אקח לעצמי בלעדיות על-כך, כיוון שידוע לי שכמה מחברי הפורום, נקטו בהערכה וגישה דומה כלפי השוק. לגבי האינדיקטורים הטכניים. מחזורי המסחר היו לדידי הסמן השלילי של השוק לכל תוקפה של המגמה . דומה שצינת הקפאון שעברה בשבוע האחרון על המעוף, תראה אותותיה בקרוב גם על המתנדים. מתנד הממוצע הנע MACD ל- 8/17, אוטוטו יורד מממוצע הנע 9. כמו-כן גם מתנד העוצמה היחסית ל- 13 יום (מספר פיבונאצי), מתחיל להראות היסוסים. קרוב לודאי שגם הדשדוש קצר הטווח וגם ירידת סטיות התקן, מבשרים בואה של מגמה חדשה. אז האם נתקע יתד בואכה 600 ואולי נחזור לרמות ישנות ב- 550 ? לא נותר אלא לחיות כדי לראות....

daw8000

New member
מה עם ה MFI?

יהיה טוטו ... בדר``כ כששואלים מה יהיה? הסיומת היא יהיה טוטו, וכנראה שזו לא הנחלה הבלעדית של הפרסומות. כ-ו-ל-ם אופטימיים? ובכן, אני לא גיליתי צל של אופטימיות בתקופה האחרונה. אומנם גם לא ראיתי רק שחורות, אבל העדפתי לאורך כל התקופה האחרונה לנקוט בגישה של ``שב ואל תעשה``. ולא אקח לעצמי בלעדיות על-כך, כיוון שידוע לי שכמה מחברי הפורום, נקטו בהערכה וגישה דומה כלפי השוק. לגבי האינדיקטורים הטכניים. מחזורי המסחר היו לדידי הסמן השלילי של השוק לכל תוקפה של המגמה . דומה שצינת הקפאון שעברה בשבוע האחרון על המעוף, תראה אותותיה בקרוב גם על המתנדים. מתנד הממוצע הנע MACD ל- 8/17, אוטוטו יורד מממוצע הנע 9. כמו-כן גם מתנד העוצמה היחסית ל- 13 יום (מספר פיבונאצי), מתחיל להראות היסוסים. קרוב לודאי שגם הדשדוש קצר הטווח וגם ירידת סטיות התקן, מבשרים בואה של מגמה חדשה. אז האם נתקע יתד בואכה 600 ואולי נחזור לרמות ישנות ב- 550 ? לא נותר אלא לחיות כדי לראות....
מה עם ה MFI? לפי החישובים שלי הפך לשלילי כבר לפני מס` ימים,ניתן לקרוא למדד זה ``מדד העוצמה היחסי של המחזורים`` מפני שהוא מודד את עוצמת המחזורים בעליות לעומת המחזורים בירידות ,וזה שונה ממדד הobv. לגבי ה attachment`` הבעייה היתה כנראה שאיפשר לצרף גם הפנייה וגם קובץ באותה הודעה ושוב לגבי ס.תקן: ניתן להשוות רמת ס.התקן בימים אלו לרמות אמצע ביולי99 וגם יולי 98,תבנית הזמנים לא בהכרח צריכה לומר משהו ,כך שכל עוד ס.התקן נמוכות ,לא יהיה חשש להיפוך מגמה שלילי בנסדק,אך עלייה בס.התקן באופ` תשקף את חששם של סוחרי האופ` מפני תיקון שערים אלים,ברגעים אלו הvix עולה בכ10% ,ונמצא ברמת 21.3. שוב ס.תקן נמוכות שכלעצמן אינן מהוות אינדיקטור דובי ,אך פריצתם מעלה כן תתן איתות דובי .

ל.ס

New member
עד מתי ימשיך המעו``ף להיתקע???

עד מתי ימשיך המעו``ף להיתקע??? שימו לב כיצד למעלה משבוע ימים נמצא המעו``ף בדיוק באותה נקודה ולא מצליח להשתחרר מתחום המסחר הצר. זאת ועוד , שימו לב כיצד מוכחת ומתחזקת התמיכה ב 569 נקודות כאשר גם היום ירד המעו``ף בתוך היום אל מתחת ל 569 ולבסוף סיים בעלייה המשאירה את הניתוח עדיין אופטימי למרות היחלשות המומנטום החיובי. ברור שלאחר מסחר ממושך בתחום תנודה צר יוצא השוק למהלך מהיר יותר. הסיכויים נוטים לכיוון מעלה מתוקף המגמה הראשית ומהתבנית הגראפית של הטווח הקצר והארוך. על כך ועוד בסקירה השבועית. סופשבוע נעים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה