מה זה?

מצב
הנושא נעול.

shualex2

New member
נכון, זוהי חשמלית! נותר רק לזהות

זה נראה כמו טראם
דגמים ממש יפים, אני מאוד אוהבת דגמים.
את החשמלית הזו עם עיר מסוימת באירופה, או יותר נכון לבחון האם הדגם מספיק דומה למקור, כיוון שהעיר המסוימת הזו ומערכת החשמליות שלה הוזכרו לא פעם בפורום.

shualex2

New member
עוד תמונה...

את החשמלית הזו עם עיר מסוימת באירופה, או יותר נכון לבחון האם הדגם מספיק דומה למקור, כיוון שהעיר המסוימת הזו ומערכת החשמליות שלה הוזכרו לא פעם בפורום.
עוד תמונה...
כשהייתי קטן, בניתי דגמים קטנים:

vitamin P

New member
WOW קטנים ויפים../images/Emo13.gif

עוד תמונה...
כשהייתי קטן, בניתי דגמים קטנים:
WOW קטנים ויפים

גם טוארג פעם

בקשה:
ב"ה אני מבקש שאף אחד לא יעשה שום שימוש מסחרי בזה. ומצידי שתתנו את זה במתנה. אני נותן בעצם מתנה לפורום, כי אני יודע שמי שמקבל צריך גם לתת. ואני אשמח עם עוד מישהוא יכין דגמים או ידפיס וירכיב ויצלם, זה יהיה נחמד מאוד לי לראות שלא רק אצלי יש אטובוסים ברחבי הבית.... .
גם טוארג פעם
העלה הרבה אוטובוסים שהוא הרכיב אם האחיין שלו והם בנו להם אפילו של התחנה המרכזית של ת"א. דווקא היו מאוד יפים, גם אני בניתי שניים, אני צריכה לצרלם אותם רק שאין לי דיגיטלית אז זה יקח זמן.

תודה על התמונות ../images/Emo127.gif

גם טוארג פעם
העלה הרבה אוטובוסים שהוא הרכיב אם האחיין שלו והם בנו להם אפילו של התחנה המרכזית של ת"א. דווקא היו מאוד יפים, גם אני בניתי שניים, אני צריכה לצרלם אותם רק שאין לי דיגיטלית אז זה יקח זמן.
תודה על התמונות

צחקן

New member
רק שתדעו שתאתם משמחים אותי!

גם טוארג פעם
ב"ה כל מי שעושה דגמים מקרטון מנייר ומכל חומר אפשרי משמח אותי, גם אם אני לא עשיתי אותם!. זה משמח אותי לדעת שישי עוד אנשים (נחמדים) שעושים את זה!. מה שחבל הוא שאין לי את הכלים להכין אטובוס יותר טוב. לגבי המפרק: אני מנסה מס' שחטות איך לעשות מפרק. הדרך שאני אמצא שתיהיה הכי טובה בע"ה אפרסמה בפורום למען כולם. ורק שתדעו שיש עוד אנשים ברשת שעושים דגמים, דגמים לפעמים יותר טובים משלי, אבל הם לא ישראליים. אין עלהם סמל "אגד" או "דן" אפילו לא קונקוס.

shualex2

New member
לגבי בניית המפרק בדגמי הנייר

ב"ה כל מי שעושה דגמים מקרטון מנייר ומכל חומר אפשרי משמח אותי, גם אם אני לא עשיתי אותם!. זה משמח אותי לדעת שישי עוד אנשים (נחמדים) שעושים את זה!. מה שחבל הוא שאין לי את הכלים להכין אטובוס יותר טוב. לגבי המפרק: אני מנסה מס' שחטות איך לעשות מפרק. הדרך שאני אמצא שתיהיה הכי טובה בע"ה אפרסמה בפורום למען כולם. ורק שתדעו שיש עוד אנשים ברשת שעושים דגמים, דגמים לפעמים יותר טובים משלי, אבל הם לא ישראליים. אין עלהם סמל "אגד" או "דן" אפילו לא קונקוס.
לגבי בניית המפרק בדגמי הנייר
זוהי הדרך שלי לבנות מפרקית מנייר: הרצפה והתקרה - נחתכים באמצע המפרק ומה שמחזיק את שני החלקים הם שני הצדדים, בהם אני עושה קיפולים בצורת "אקורדיון", שהופכים את המפרק לגמיש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה