מה זה אמור להיות?

מה זה אמור להיות?

תעזבו אותם בשקט. תקשיבו אתם, מספיק. מדוע לדבר בצורה שכזו? "פרחות"? "מפגרות"? "אתן עוד מתגאות בזה"? "מפגרת"? "צריכה טיפול נפשי"? איני מבינה מדוע הינכם מדברים בשפה הבוטה הזו. אני לובשת ורוד לפעמים, כן, כמובן. אך איני פאקצה! ואם הייתי פאקצה? מה זה משנה? אני נערה נורמטיבית. אתם נאצים או מה? בלי לפגוע. מדוע מעניין אותכם כיצד בן אדם זה או אחר מתלבש? מהו סוג המוסיקה האהוב עליו? מהו סיגנון הדיבור שלו? זוהי גיזענות לשמה. אני, למשל, אוהבת ורוד, אך גם את הלהקה 'לינקין פארק', ואת הזמרת 'אבריל לאבין', אך גם את 'רוני סופרסטאר' או את 'שאקירה'. מה זה משנה?! למה בני אדם לא יכולים להתנהג בצורה הולמת לשם שינוי? פרטו, הסבירו ונמקו. סגנון הדיבור שלי אומר עליי שאני חנונית? אני חייבת לומר שלא. אז אולי, לשם שינוי, תעזבו את הפורום הזה במנוחה? אני נותנת לכם להביע כעה, ואני אפילו אלחם על זה, אך אתם חייבים להתחשב בזה שגם לי מותר להגיע דעה. מצטערת, אך זו דעתי. תודה לכולם שהקדישו לי פרק זמן קצר בשביל לקרוא את ההודעה הזו. הילה

XD

(אני לא שייכת לפורום. סתם נכנסתי) אז ככה: 1. העובדה שאת כותבת בשפה גבוהה לא מצביעה על שפה תיקנית. יש המון שגיאות דיקדוק בקטע. 2. בפעם האחרונה שבדקתי, פאקצות זה לא גזע. 3. אפשר להגיד שבאופן מסוים הנאצים עודדו פאקציזם. 4. אבריל הפכה לזמרת פופ מעצבנת.

למעלה