מה הסיסמא שלי

אלישבע777

Well-known member
אני רוצה לשלוח מסר, בפרום החלומות, שהוא עדיין בגרסה הישנה. הבעיה שהסיסמא אינה נכונה. אני רוצה לשנות אותה, איך עושים את זה? (אין לי בעיה להיכנס לפורום.)

arseny92

Well-known member
מנהל
אני רוצה לשלוח מסר, בפרום החלומות, שהוא עדיין בגרסה הישנה. הבעיה שהסיסמא אינה נכונה. אני רוצה לשנות אותה, איך עושים את זה? (אין לי בעיה להיכנס לפורום.)
אותה סיסמת הכניסה לאתר הישן, אין סכרון מסד אם שינית סיסמא כאן

אלישבע777

Well-known member
אותה סיסמת הכניסה לאתר הישן, אין סכרון מסד אם שינית סיסמא כאן
אבל זה פתאום לא עובד. עבד עד אתמול והיום לא. אני לא יודעת איך משנים סיסמא.
האם הסיסמא הישנה שלי, טובה לפורום החלומות שהוא בגרסה ישנה? מחקתי אותה מהרישומים שלי ואיני בטוחה שאני בכלל זוכרת אותה...

arseny92

Well-known member
מנהל
אבל זה פתאום לא עובד. עבד עד אתמול והיום לא. אני לא יודעת איך משנים סיסמא.
האם הסיסמא הישנה שלי, טובה לפורום החלומות שהוא בגרסה ישנה? מחקתי אותה מהרישומים שלי ואיני בטוחה שאני בכלל זוכרת אותה...
כן, משנים אותה בניהול הפרופיל הישן

אלישבע777

Well-known member
תודה רבה! מסתבר שבמערכת הישנה, הסיסמא השמורה היא הסיסמא הישנה! שלחתי מסר והכל בסדר. תודה רבה.
אני רוצה לבדוק, אם הסיסמא החדשה שלי עובדת בפורום החדש. איך בודקים? היא כמובן עובדת, כי הפורום עולה אוטומטית, הבעיה שאני רוצה להיות בטוחה בסיסמא.

arseny92

Well-known member
מנהל
תודה רבה! מסתבר שבמערכת הישנה, הסיסמא השמורה היא הסיסמא הישנה! שלחתי מסר והכל בסדר. תודה רבה.
אני רוצה לבדוק, אם הסיסמא החדשה שלי עובדת בפורום החדש. איך בודקים? היא כמובן עובדת, כי הפורום עולה אוטומטית, הבעיה שאני רוצה להיות בטוחה בסיסמא.
פותחים חלון דפדפן חסוי incognito/inprivate, נכנסים לפורום, לוחצים התחבר ומתחברים עם השם או הדוא"ל והסיסמא. אם פועל, אז יציאה מהחשבון מבצעים על ידי לחיצה על שם המשתמש למעלה ליד ✉ 🔔 ובוחרים התנתק... שינוי סיסמא אם צריך, מבצעים באותו תפריט החשבון ב-Password and security

אלישבע777

Well-known member
למען האמת ארסני, לא הבנתי שום דבר... מה זה פותחים דפדפן חסוי. זו השאלה הראשונה... אחרי זה אשאל את השאלות האחרות. תודה שאתה מתייחס במהירות, מקדיש זמן ועונה! אני מעריכה את זה!

arseny92

Well-known member
מנהל
למען האמת ארסני, לא הבנתי שום דבר... מה זה פותחים דפדפן חסוי. זו השאלה הראשונה... אחרי זה אשאל את השאלות האחרות. תודה שאתה מתייחס במהירות, מקדיש זמן ועונה! אני מעריכה את זה!
כדי לוודא כניסה לפורום על ידי פרטי ההזדהות בלי לצאת מהחשבון בחלון הנוכחי הרגיל

למעלה